AK420© Auto

AK47 BCN selection X Auto Sativa

Choose your pack
Pack
  • 1Seeds
  • 3Seeds
  • 5Seeds
  • 25Seeds

Units

-
+
S DPH

Životní cyklus: 11 týdny
Pěstební typ: Indoor/Outdoor
Dominantní: Sativa
Výtěžek: Obrovský
THC: Střední (14 -22%)
Příchuť: Borovicová
Efekt: Aktivní
Zkušenosti: Začátečníci

Platit můžete kartou Visa/Mastercard, bankovním převodem nebo v hotovosti.

Doprava zdarma při objednávce nad 250 €

U všech produktů Seedstockers je zaručena vysoká kvalita.

Free seeds over 50,00 €

Diskrétní zásilka

AK420© Auto seeds

Excelentní sklizeň v jakémkoliv klima

Seedstockers vám s hrdostí představuje AK420 Auto, samonakvétací verzi odrůdy AK47. Jedná se o snadno pěstovatelnou odrůdu s vysokou výtěžností a také skvělou odolností vůči teplotním extrémům. Díky tomu se jí daří v horkých i chladných podnebích! K tomu si přičtěte odolnost vůči patogenům a nemocem a máte perfektní univerzální odrůdu.

Milovníci hašiše a extraktů si AK420 Auto opravdu užijí. Na své si přijdou i tací, kteří hledají intenzivně potentní konopí. Obsah kanabinoidů se šplhá až k 35%! 27% tvoří THCA a tak si můžete být jistí, že budete v rauši několik hodin. Její účinky nejsou pro začátečníky. Působí euforicky, rozzáří váš den skrz příjemný pocit uvolnění a spustí kreativitu, tak se hodí i pro užívání v průběhu dne.

Silně doporučujeme naší AK420 Auto pěstitelům začátečníkům, a to právě díky snadnosti pěstování a minimální potřeby péče. Nicméně mějte na paměti, že může vyrůst v rámci automatů do nadprůměrné výšky. Má komplexní aroma díky vysokému obsahu limonenu a karyofylenu. Jedná se o robustní samonakvétačku, která si poradí i v chladném podnebí a bude produkovat pryskyřicí nasáklé paličky s nádherně sladkým, citrónovým a bylinkovým aroma.

AK420 samonakvétací strain – Snadný na pěstování a perfektní pro začátečníky.

Samonakvétací semena konopí odrůdy AK420 Auto se perfektně hodí pro prvopěstitele, protože potřebuje pouhých 13 týdnů od vyklíčení po sklizeň, venku i uvnitř. To znamená, že pokud žijete v teplejším období (Středozemí nebo Kalifornie), můžete sklízet kdykoliv v průběhu roku.

Průběh růstu u tohoto automatu je následující. V prvních 3-4 týdnech projde rostlinka vegetativní fází a pak začne automaticky kvést, přičemž k dozrání potřebuje dalších 9-10 týdnů v závislosti na fenotypu a počasí. Samonakvétací semena AK420 Auto jsou vynikající volbou pro začátečníky a ideální na slunečné terasy či balkony.

Jaký je původ samonakvétacích semen AK420?

Při jejich vývoji jsme měli k dispozici výberovou holandskou matku AK47 BCN, feminizovanou odrůdu proslulou svou odolností vůči patogenům a nemocem. Má otevřenou strukturu, velké rozestupy mezi jednotlivými patry a díky tomu obrovský potenciál sklizně a potence. Tuto odrůdu jsme zkřížili s naším robustním samonakvétacím samcem, který se výborně projevil i v jiných projektech.

Výsledkem je solidně výkonná samonakvétací odrůda konopí nezávislá na světelném cyklu, která může být úspěšně pěstována indoor i outdoor s pozoruhodnými výsledky. Navíc jsme byli schopni posílit všechny její báječné vlastnosti jako je produkce pryskyřice, kanabinoidní i terpenový profil. Odrůda AK420 Auto byla dobře stabilizována navíc máte zaručeno, že bude tvořit pouze feminizované samonakvétací rostliny, které začnou kvést bez ohledu na množství světla.

Jak vypadají rostliny konopné odrůdy AK420 Auto?

Samonakvétací strain AK420 Auto má potenciál vyvinout se v obří rostlinu, která bude požadovat spoustu místa k růstu! Jedná se o jeden z nejproduktivnějších automatů na současném trhu, který se hodí i pro komerční velkopěstitele. Rostliny jsou vysoké a křovinaté, s vysokým množstvím větví, které se v průběhu květenství obsypou hustými, pryskyřičnatými a sytě zelenými palicemi.

Její struktura jasně vykazuje převahu sativním genetiky a jakmile dojde na sklizeň, bude AK420 Auto vysokou rostlinou s hlavním stonkem s obří vrchní palicí obklopenou celou řadou bočních větví. Před sklizní se bude moci kochat pryskyřicí obsypanými palicemi, které dají AK420 Auto lesklý dojem. Celkově se jedná o snadnou samonakvétací odrůdu konopí!

Jak vypadají palice AK420 Auto?

Po zastřižení mají palice AK420 Auto krásný vzhled a rozhodně vám udělají radost. Každá nugetka je velikosti palce a je pokrytá pryskyřicí. Navíc jsou palice solidně husté a těžko se mačkají. Barva paliček AK420 Auto je sytě zelená s oranžovými vlásky připojenými k naditým kalichům a cukrovým trichomům. Tomu se nedá odolat!

Aroma samonakvétací odrůdy AK420 Auto – Sladké, ovocné, borovicové a citrusové terpeny

Jednou z unikátních vlastností samonakvétací odrůdy konopí AK420 Auto je její 35% obsah kanabinoidů a její terpenový profil. Naše chromatografické laboratorní testy odhalily, že obsahuje velké množství karyofylenu a limonenu. U rostoucí AK420 Auto tak můžete cítit ostré citrusové a citrónové aroma s benzínovými podtóny. Jakmile svou sklizeň usušíte a projde curingem, změní se její terpenový profil na ovocnější, citrusový s náznaky bylinek a borovice.

Jak chutná AK420 Auto?

Při kouření blunta nebo bonga ucítíte jemnou bylinkovo-borovicovou přichuť se sladce citrónovým dojezdem. Při výdechu jsou chutě spíše kořeněné, sladké a jasně z nich rozpoznáte citrusové tóny.

Jak voní palice AK420 Auto?

Díky vysokému obsahu terpenů karyofylenu a limonenu mají palice odrůdy konopí AK420 Auto ovocné, citrusové a lehce kořeněné aroma. To vše se ještě umocní při výrobě hašiše, extraktů, koncentrátů či BHO. Tím pádem je AK420 Auto moudrou volbou pro milovníky extraktů.

Účinky AK420 Auto: Síla se snoubí s kreativitou

Naše laboratorní testy ukázaly u paliček AK420 Auto neskutečný 35% obsah kanabinoidů. Když zmíníme jen množství THCA, tak jde o mocných 27 %! Díky sativa-dominantní genetice očekávejte silné a dlouhodobé účinky, které vám zvednou náladu a namotivují vás být kreativní a soustředěný.

Budete si užívat euforického blaha v mysli! AK420 Auto je perfektní volbou rozpálit to hned po ránu i celkově pro denní užívání. Pokud máte během dne spoustu úkolů, tahle kráska vám vše zpříjemní. Ať už jste muzikant, spisovatel, umělec nebo rádi paříte hry na počítači nebo herní konzoly, jistě oceníte kreativitu, kterou vám AK420 Auto dodá.

Pěstební příručka

Jak pěstovat samonakvétací semena AK420 Auto?

Samonakvétací semena konopí AK420 Auto lze zasadit do velké květináče a rychle vám vyroste v malý keřík. Po 4 týdnech začne kvést a to bez ohledu na množství denního světla.
Naším hlavním tipem, jak pěstovat tuto snadno udržovatelnou odrůdu, je hlavně nepřehnojit. Tato odrůda si vystačí s málem živin. Na druhou stranu má ráda více vody. Nicméně preferuje nižší úroveň E.C. Rozhodně ji zasaďte rovnou do velkého květináče (alespoň 19 litrů), abyste naplno využili její růstový potenciál.

Jak pěstovat AK420 Auto venku?

Při sázení samonakvétací semínek konopí AK420 Auto venku není třeba čekat na pozdní část roku, aby se spustilo květenství. To v praxi znamená, že pokud žijete v teplém podnebí, můžete vysadit AK420 Auto kdykoliv v průběhu března až října. Pro ty, kteří žijí v náročnějších podnebích, jako je severní nebo střední Evropa, doporučujeme vysadit v květnu a v září budete mít svou sklizeň.

Rostliny budou vyžadovat plných 13 týdnů, než budou připraveny ke sklizni a díky jejímu velkému a křovinatému vzrůstu se nemusíte bát silného větru, tepelného stresu, studených nočních teplot, plísní, hmyzu, patogenů ani nemocí. Samonakvétací semínka konopí AK420 Auto se promění ve velmi vysoký automat, 120-150 cm, a perfektně se hodí pro pěstební techniku Sea of Green, kde rostlinky rostou v menších květináčích blízko u sebe.

Odrůdě konopí AK420 Auto se nejlépe daří v teplých a suchých klimatech, kde vyprodukuje mimořádnou sklizeň i za těch nejhorších podmínek, což ji činí skvělou volbou pro kohokoliv, kdo se pídí po robustním a snadno pěstovatelném hybridu.

Jak pěstovat AK420 Auto indoor?

Uvnitř vám AK420 Auto teprve ukáže, o jakou konopnou bestii se jedná, a to díky monstróznímu výtěžku a prvotřídním palicím. Doporučujeme ji pěstovat pod 18-20 hodinami denního světla. Jak samonakvétací semena AK420 Auto porostou, budou tvoři středně vysokou, keřovitou rostlinu, která bude jasně odkazovat na její sativní původ v dlouhých a tenkých listech.

Jakmile začne fáze květu, a to na konci 4.týdne, rostlina bude potřebovat dalších 9-10 týdnů na dozrání. Posílí se její terpenový profil a vytvoří se voňavé a lepkavé palice. Obecně nemá ráda příliš živin a vystačí si s organickou půdou obohacenou houbou endo-mycorrhizae a nějakými prospěšnými bakteriemi.

Pod HID osvětlením může AK420 Auto vyrůst v opravdové monstrum za krátký čas. Některé těžší fenotypy mohou vyžadovat oporu větví, protože jsou obsypané hustými a těžkými palicemi během posledních týdnech květenství. Doporučujeme nechat tomuto automatu dost místa mezi světlem a vrcholem rostliny. Pokud vás trápí nedostatek místa, nebojte se využít tréninkových technik jako ohýbání a svazování.

Skvělá volba do skleníku

Díky její vysoké odolnosti vůči plísním a nemocem si AK420 Auto oblíbí každý majitel skleníku, kde se jí bude dařit díky většímu teplu a vlhkosti. Z toho jasně vyplývá, že tato konopná odrůda miluje horká podnebí. Naštěstí se jedná o vskutku univerzální odrůdu, která se skvěle popere i s náročnějším počasím, například s náhlým poklesem teplot.

Zalévání a hnojení AK420 Auto

Zaléváním vašich klíčků také můžete dodat potřebné živiny. Jen si dejte pozor, abyste nepřehnojili a rostliny tak nebyly ve stresu. I jediné přelití či přehnojení může vést k nenávratnému poškození kořenového systému, proto vždy začínejte zlehka.

V průběhu prvních 3-4 týdnů je nejlepší přihnojovat po malých dávkách s vyšší frekvenci. Dávejte si pozor na vlhkost v květináči, což také ovlivňuje provzdušněnost substrátu. Proto doporučujeme zalévat vodou na okrajích květináče.

Po častějším zalévání v prvních 3-4 týdnech, doporučujeme v další fázi pěstování zalévat až ve chvíli, kdy je květináč úplně suchý. Rovnováha mezi suchým a zalitým substrátem podpoří tvorbu zdravé kořenové soustavy, kdy kořeny hledají vzduch a vlhkost. Nikdy nezalévejte rostliny, pokud je substrát ještě mokrý a květináč těžký. Vždy počkejte do vyschnutí.

Co se týče živin, tak má pěstitel hned několik možností, jak dodat rostlině to, co potřebuje. Prvním je dobře připravený substrát smísený s kompostem, kde pak stačí zalévat čistou vodou. Druhým způsobem je obohacení vody o tekuté živiny s vyváženým množstvím dusíku, fosforu a draslíku (NPK).

Samonakvétací odrůdy konopí potřebují dusík především v prvních 4 týdnech růstu. Poté doporučujeme přejít na hnojení P-K dominantním roztokem. Během květenství je pak vhodné zcela vysadit hnojení dusíkem a soustředit se na dodání fosforu a draslíku. Netopýří guáno je excelentním organickým hnojivem pro automaty, ale dá se využít v podstatě jakékoliv hnojivo od konopné značky, které věříte.

Top 7 tipů od Seedstockers pro pěstování odrůdy AK420 Auto

1. Ujistěte se, že má rostlina dostatek prostoru pro růst, ať je to indoor nebo outdoor. AK420 Auto vykazuje svou sativní genetiku tím, že roste rychle a je celkově vyššího vzrůstu než průměrný automat. Doporučujeme mít k dispozici alespoň 150 cm do výšky a hodně místa i do šířky.

2. Na rozdíl od fotoperiodických odrůd konopí, které se nechávají ve vegetativní fázi po delší dobu a mohou být i přesazeny, se u automatů doporučuje je hned vsadit do finálního květináče. V případě AK420 Auto se rozhodně vyhněte přesazování z menšího do většího květináče.

3. Co se týče hnojení, tak doporučujeme přihnojovat méně často, než to může být u jiných konopných odrůd. I přes svůj velký vzrůst, nevyžaduje AK420 Auto příliš hnojení. Pokud budete používat chemická hnojiva, zkontrolujte sílu roztoku pomocí E.C. Sondy.

4. Při pěstování indoor doporučujeme svítit 18-20 hodin HID osvětlení, čímž vytěžíte z AK420 Auto maximum. Naše zkušenosti také ukazují, že světelný cyklus s 18 hodinami světla a 6 hodinami tmy je pro tuto genetiku nejlepší.

5. Je dobré podpořit dlouhé boční větve, které by se mohly pod tíhou palic zlomit. K tomu se parádně hodí bambusové stonky nebo síť, která jim dodá oporu, a to především v posledních 21 dnech pěstování.

6. Díky velkému množství pryskyřice je AK420 Auto skvělou volbou pro výrobu hašiše a extraktů. AK420 Auto vás odmění prvotřídním produktem. Naším tipem je nechat si veškeré odstřižené listy, aby ani zrnko pryskyřice nepřišlo nazmar.

7. Jednou z nejdůležitějších věcí, které je potřeba zajistit na začátku pěstování jakékoli samonakvétací genetiky je provzdušněný substrát. Naším tipem je tak použít substrát s vysokým obsahem perlitu. Zároveň si dávejte pozor, abyste jej nepřelévali ani nepřehnojili, především v prvních 3-4 týdnech pěstování.

Kupte si konopná semena AK420 Auto

Koupí samonakvétacích semínek konopí AK420 Auto získáte prvotřídní odrůdu, která v sobě snoubí to nejlepší z holandské klasiky AK47. Jedná se o jednu z nejodolnějších rostlin na současném trhu, a přitom nevyžaduje přílišnou péči, snadno se pěstuje a pro zvýšení sklizně dobře zvládá i lehký trénink.

Tuto odrůdu by měl vyzkoušet každý pěstitel, ať už žijete v horkém nebo chladném klimatu, protože AK420 Auto se popere se vším. Pokud se zároveň chcete pustit do výroby hašiše nebo extraktů, pak je tato samonakvétačka tou nejlepší volbou díky obrovskému množství trichomů. Rosin a BHO z AK420 Auto již vyhráli různá ocenění, tak se do toho pusťte i vy!

Také Zajímavé

Seedstockers Czech Reviews with ekomi.cz