Blue Moby© Samonakvétací

Blue Moby X Moby Dick Auto

Choose your pack
Pack
  • 1Seeds
  • 3Seeds
  • 5Seeds
  • 25Seeds

Units

-
+
S DPH

Životní cyklus: 12 týdny
Pěstební typ: Indoor/Outdoor
Dominantní: Hybrid
Výtěžek: Obrovský
THC: Střední (14 -22%)
Příchuť: Pikantní Sladká
Efekt: Happy Chill
Zkušenosti: Začátečníci

Platit můžete kartou Visa/Mastercard, bankovním převodem nebo v hotovosti.

U všech produktů Seedstockers je zaručena vysoká kvalita.

Free seeds over 50,00 €

Diskrétní zásilka

Blue Moby© Samonakvétací seeds

Nelze se divit, že Blue Moby sklízí údiv kdekoliv se objeví. Její rodokmen mluví za vše. Pokud se o tento konopný hybrid postaráte s láskou, odmění váš neuvěřitelnou sklizní a lahodným borůvkovým aroma. V tomto článku vám prozradíme veškerá pěstební tajemství, abyste si tenhle konopný klenot mohli užít v celé jeho kráse.

Jaká je genetika Blue Moby?

Blue Moby je feminizovaný, samonakvétací konopný hybrid, který začal jako kříženec Blue Dream a Sour Diesel s cílem ještě zesílit aroma původních odrůd. Pečlivě vybraná rostlinka byla pak zkřížena s odrůdou Moby Dick, která je známá pro své obří sklizně a potentní palice obsahující dokonce i THCV.
Na závěr se provedlo selektivní zpětné křížení s Blue Dream pro zajištění ideální vůně a chuti borůvek v každém fenotypu. Především fenotyp #1 krásně odráží původní Blue Dream ve struktuře palic, což je navíc ještě umocněno kompaktností palic odrůdy Moby Dick.

blue-moby-auto-img1

Dva fenotypy

Blue Moby se projevuje dvěma velmi specifickými fenotypy. Jeden z nich je nízký a kompaktní, se nabobtnalými kalichy, které jsou úchvatné na pohled. Tato rostlina rychle dozrává a poskytuje obrovské výnosy. Druhý fenotyp se hodně roztahuje a nevykazuje stejný rys nabobtnalých kalichů. Navíc mu trvá o týden déle, než začne kvést, a další dva nebo dokonce tři týdny, než řádně dozraje. Pokryje se mnohem menšími kalichy, což vede k tvorbě hromady červených pestíků. První feno rozhodně získává hlavní cenu, protože vykazuje to, co mnozí považují za ztělesnění ideálně vypadajících palic.

Morfologie

První fenotyp produkuje rostliny, které se drží pod 60 cm výšky a neroste příliš do šířky, takže nezabírá mnoho místa. Skvěle se hodí, pokud máte k dispozici jen malý prostor nebo pokud chcete být nenápadní. Druhý fenotyp rozvíjí spoustu bočních větví a dorůstá i vyšších rozměrů (okolo 80 cm).

Organoleptické vlastnosti Blue Moby

Tady zmíněné fenotypy se pyšní pestrou škálou vůní od borůvkového koláče, borůvkové marmelády, zkrátka všeho, co vás od borůvek napadne. I uhlíkové filtry mají co dělat, aby utlumili intenzitu této odrůdy, takže zapřemýšlejte nad vylepšením ventilačního systému, ať nemáte problémy se sousedy.

Vůně vysušených palic

I vysušené palice si zachovávají sladké borůvkové vůně se zemitými a dřevnatými podtóny, kterých si pak všimnete především z hustého kouře Blue Moby odrůdy.

Jak tato rostlina voní?

Blue Moby voní jako borůvky od nejvrchnější palice až po kmen už od začátku květenství. Užijete si bohaté Kush vůně, byť převážně rostlinku prozradí její intenzivní borůvkové aroma, které ucitíte hned, co rostlina začne dozrávat. Některé fenotypy mohou produkovat nasládlejší vůně, jiné míří až k mentolu připomínajícím tónům na živé rostlině.

Jak vypadají Blue Moby palice?

Blue Moby rozhodně vítězí v nádheře, jakou skýtá struktura jejích obřích zapryskyřičnatělých palic. K tomu přidejte barevné tóny jako u polární záře! Objemné kalichy prvního fenotypu jsou ohromující a tisíce červených pestíku, které pokrývají druhý fenotyp, také vytvářejí nádherné nugetky.

Jaký má Blue Moby účinky?

Blue Mody produkuje silně sedativní účine na tělo spolu s mentálním raušem. Rozhodně se tak nejedná o odrůdu pro začátečníky! Tenhle hybrid vás srazí rychle nastupujícím účinkem od hlavy až k patě. Ačkoliv se z předchozích vět může zdát, že vás tato odrůda připoutá ke gauči, opak je pravdou. Vaše mysl bude stále velmi aktivní a vy tak můžete stále fungovat i v průběhu dne s hlavou v oblacích.

blue-moby-auto-img-2

Jaký je objem sklizně od Blue Moby?


Všechny rostlinky jsou velmi plodné. Můžete očekávat 150+ gramů od každé. První, tedy kompaktnější fenotyp, může dosáhnout až 200 gramů na rostlinu.

Pěstební příručka

blue-moby-auto-img-3

Jak pěstovat Blue Moby?

Blue Moby je neuvěřitelně snadnou odrůdou, která, jak ukazují naše testy, vyprodukuje obrovské množství palic i s minimálním množstvím živin. To znamená, že je Blue Moby soběstačnou a nenáročnou odrůdou, přestože produkuje vražedné výnosy. Klíčová je tady defoliace, tedy zbavování přebytečných listů, protože pomáhá maximalizovat výnos, a proto doporučujeme, abyste se s touto technikou seznámili.

Fáze květenství

První fenotyp kvete poměrně krátce, přibližně 75 dní. Druhý fenotyp je však spokojenější s plným 90-100denním cyklem, aby dosáhl optimálních výsledků. Jak již bylo řečeno, výnos obou fenotypů stojí za to, pokud si můžete dovolit nechat je kvést delší dobu. Druhý fenotyp také potřebuje delší dobu před květem a měl by mít dostatek času na řádné dozrání, abyste mohli skutečně poznat, co nabízí.

Vegetativní fáze

První fenotyp odrůdy Blue Moby má vegetativní fázi dlouhou zhruba 4 týdny a poté nastává rychlé květenství. Druhý fenotyp může začít vykazovat známky kvetení až v 5. týdnu, ale skutečné tempo začne nabírat až v 6. nebo 7. týdnu.

Jaké živiny Blue Moby potřebuje?

Tyto rostliny byly pěstovány v obecné půdě 1,8-2-2. Jako zdroj vápníku a hořčíku bylo použito 1 g dolomitického vápna na litr půdy. Přestože tyto rostliny nepotřebovaly žádné jiné živiny než ty, které již byly v půdě během vegetační fáze, přijaly bez problémů všechny další živiny, které jim byly dodány. Během kvetení se pro zvýšení výnosů a posílení síly doporučuje přidávat fosfor a draslík.

Triky pro pěstování Blue Moby uvnitř

Ani indoor pěstitelé se také neobejdou bez defoliace. Doporučujeme také mít květináče větších rozměrů, aby se minimalizovala četnost zalévání v pozdější fázi kvetení. Musíte mít na paměti, že Blue Moby ke konci zrání saje vodu jako blázen.

blue-moby-auto-img-4

Triky pro pěstování Blue Moby venku

Pro dosažení maximálního výnosu je nutné oba fenotypy řádně defoliovat. Tato odrůda se mimořádně větví, což se logicky projevuje v obřích výnosech, ale potřebuje zároveň velkou podporu. První feno si obvykle poradí samo, zatímco druhému fenotypu je třeba pomoci.

Triky pro pěstitele s omezeným prostorem

Pokud vás trápí nedostatek místa, můžete zkusit metodu vysetí několika semen pro zjištění, jaký fenotyp, jaké semeno tvoří a nechat si jen první kompaktnější fenotyp. O nic tím nepřijdete a zároveň vytěžíte maximum z výnosu těch nejlepších palic. Oba fenotypy jsou od sebe jasně rozeznatelné už v při začátku fáze květu, takže s tím nebudete mít nejmenší problém.

Také Zajímavé

Seedstockers Czech Reviews with ekomi.cz