Rucu Cucu OG© Auto

Tangie x OG Kush Auto

  • cup-winner Best New Strain - Autoflower World Cup
Choose your pack
Pack
  • 1Seeds
  • 3Seeds
  • 5Seeds
  • 25Seeds

Units

-
+
S DPH

Životní cyklus: 10-11 týdny
Pěstební typ: Indoor/Outdoor
Dominantní: Sativa
Výtěžek: Obrovský
THC: Vysoká (23 - 26%)
Příchuť: Krémová Sladká
Efekt: Happy Chill
Zkušenosti: Začátečníci

Platit můžete kartou Visa/Mastercard, bankovním převodem nebo v hotovosti.

Doprava zdarma při objednávce nad 250 €

U všech produktů Seedstockers je zaručena vysoká kvalita.

Free seeds over 50,00 €

Diskrétní zásilka

Rucu Cucu OG© Auto seeds

Rucu Cucu OG Auto je autoflower verze úžasné odrůdy Rucu Cucu OG, která vznikla ve spolupráci s dlouholetým přítelem Seedstockers, rapperem El Mero Mero.

Tato XXL samonakvétací odrůda vznikla zkřížením pečlivě vybraného fenotypu Tangie použitého k vytvoření feminizované odrůdy s nejproduktivnější OG Kush Auto v naší kolekci. Ta vznikla dlouhým selektivním křížením původního OG Kush F5 s jednou z největších ruderalis, kterou máme v našem genofondu k dispozici. Při finální selekci jsme se snažili vybrat rostliny, které vykazovaly méně znaků ruderalisu, abychom získali celkově lepší genetický profil, opravdu vysoký obsah THC a silnou strukturu.

Rucu Cucu OG Auto se snadno pěstuje, přičemž vždy doporučujeme použít lehkou zeminu smíchanou s 30/50 % kokosových vláken, což pomáhá kořenům k silnějšímu a rychlejšímu vývoji, takže můžete získat lepší kvalitu a maximalizovat sklizeň. Jedná se o novou generaci samonakvétaček! Má specifický terpenový profil mísící vůni mandarinky s intenzivním benzínovým aroma. Palice jsou kompaktní a neskutečně obsypané pryskyřicí. Úroveň THC může dosáhnout až 25%!

Rucu Cucu OG Auto se dá pěstovat uvnitř, venku i ve skleníku. Indoor očekávejte sklizeň po 10 týdnech, zatímco venku a ve skleníku jí dejte ještě týden navíc. Doporučujeme použití květináče o minimálním objemu 11 litrů a nechat pod 20 hodinami světla a 4 hodinami tmy. Účinky této odrůdy patří k intenzivnějším. Na začátku očekávejte euforický efekt, který zvýší vaši kreativitu, poté nastane uvolňující vlna.

Pokud hledáte novou úroveň samonakvétačky, pak musíte zkusit pěstovat Rucu Cucu OG. Příjemně překvapila jak naše šlechtitele, tak řadu zkušebních pěstitelů po celém světě!

Také Zajímavé

Seedstockers Czech Reviews with ekomi.cz