Super Skunk Samonakvétací

Super Skunk X BCN Critical XXL Auto

Choose your pack
Pack
  • 1Seeds
  • 3Seeds
  • 5Seeds
  • 25Seeds

Units

-
+
S DPH

Životní cyklus: 11 týdny
Pěstební typ: Indoor/Outdoor
Dominantní: Hybrid
Výtěžek: Masivní
THC: Střední (14 -22%)
Příchuť: Kyselá Pikantní
Efekt: Happy Chill

Platit můžete kartou Visa/Mastercard, bankovním převodem nebo v hotovosti.

U všech produktů Seedstockers je zaručena vysoká kvalita.

Free seeds over 50,00 €

Diskrétní zásilka

Super Skunk Samonakvétací seeds

Superhrdina mezi samonakvétačkami!

Seedstockers s hrdostí představuje Super Skunk Auto. Super Skunk jsme zkřížili s naší BCN Critical XXL Auto a zbytek je historie. Vytvořili jsme unikátní projekt zahrnující legendární oldschool Skunk genetiku, kterou jsme obohatili samonakvétací genetikou, čímž počátek fáze květu výsledné odrůdy nezávisí na světelném cyklu. Super Skunk Auto má extrémně vysokou odolnost vůči patogenům, tepelnému stresu a chladnějšímu klimatu, což z této odrůdy dělá vynikající doplněk každé venkovní zahrady.

Je snadná na pěstování, vyžaduje takřka minimální údržbu a péči a produkuje vysoce kvalitní Skunk, který vás přenese zpět do zlatých devadesátek, kdy byl Skunk v amsterdamských coffee shopech na vrcholu popularity.

Super Skunk Auto nabízí nenápadnost v malém vzrůstu a je tak skvělou rostlinou pro ty, kteří hledají samonakvétací a diskrétní odrůdu, jež dokáže vyrůst od semínka do sklizně mezi 9-12 týdny v závislosti na klimatu. Tento samonakvétací strain vřele doporučujeme začínajícím pěstitelům i milovníkům staré školy, kteří chtějí zakusit návrat do minulosti.

super-skunk-auto

Jaký je původ Super Skunk Autoflower?

Původ odrůdy Skunk sahá až do 80. let 20. století, kdy byla zaznamenána jako vůbec první hybrid vytvořený z původně existujících základních odrůd. Vytvořil ji malý okruh šlechtitelů, kteří pocházeli z okolí zálivu v San Francisku a nejznámějším z nich byl Sam The Skunkman, jež si vysloužil tuhle přezdívku podle pronikavých terpenů, které produkovali jeho výtvory z projektu Skunk. Právě vůně vytvořených odrůd lidem připomínala odér skunka a tak vzniklo tohle jméno.

Jednalo se o skupinu 6 šlechtitelů, kterou vedl Sam The Skunkman a kterou dále tvořili Mendocino Joe, Maple Leaf Wilson a 3 další. Cílem jejich týmu bylo stabilizovat tyto nové F1 hybridy, na kterých pracovali v rámci semenné banky Sacred Seeds.

Skunk #1 byl vytvořen ze samice Columbian Gold a samce Afghan. Zkřížením sativy a indiky došlo ke unikátnímu spojení, které následně stálo u zrodu mnoha dnešních moderních hybridů a genetik. Skunk #1 byla první odrůdou, která tvořila stabilní a homogenní potomstvo s pestrou paletou různých fenotypů od krátce kvetoucích dominantních indik až po déle kvetoucí sativní fenotypy.

Problém fenotypu Road Kill Skunk

Možná jste slyšeli příběh o původním fenotypu Road Kill Skunk, který měl tak ostré a agresivní aroma, že o ní věděl každý člověk v okolí. Vzhledem k tomu, že to bylo v době, kdy bylo indoor pěstování ještě v plenkách, tedy v době před uhlíkovými filtry, bylo pěstování tak intenzivně aromatické rostliny, jako je Road Kill Skunk, dost riskantní, protože přitahovalo nežádoucí pozornost a v případě chycení by vedlo k dlouhodobému pobytu ve vězení.

Takový UK Cheese je také fenotyp Skunku, a pokud jste někdy Cheese pěstovali nebo kouřili, dobře víte o jeho pronikavé vůni, která zamotává hlavu. Bohužel se jednalo o dobu, kdy se indoor a outdoor pěstitelé museli více přizpůsobovat a skrývat, a nakonec se rozhodli pracovat s fenotypy Skunk, které neměly tak silný zápach, ale byly více ovocné, květinové a citrusové. Vznikly tak nové fenotypy a příchutě, jako například Lemon Skunk, Orange Skunk, Afghan Skunk, Shiva Skunk, Skunk Haze a celá řada dalších fenotypů nebo hybridů.

Původní genetické bloky

Jak šlechtitelská scéna v Holandsku a USA nabírala na obrátkách, genetika se předávala mezi různými okruhy lidí a některé se dostávaly přes velkou louži do Holandska a naopak.

Když byl Skunk#1 konečně dostupný ve formě semen a palic, stal se rychle základem pro většinu průkopnických šlechtitelů, kteří jej používali pro své šlechtitelské projekty. Díky pečlivé práci Sama a týmu Sacred Seeds se nyní můžeme těšit z takových hybridů první generace, které pěstitelům nabízejí stabilitu, výkon a vitalitu.

super-skunk-auto

Jak vypadají rostliny Super Skunk Auto?

Super Skunk Auto od Seedstockers vytváří krátké a usedlé rostliny s těsnými rozestupy mezi jednotlivými patery, což je jasným projevem dominance genetiky indiky. Po zahájení kvetení od 4. týdne můžete očekávat rostliny vysoké 80-100 cm s tenkými dřevnatými větvičkami a jedním hlavním centrálním stonkem. V plné zralosti bude Super Skunk Auto plný malých poupat, která mají nadýchaný vzhled a strukturu, a na všech okolních listech se objeví hojné množství pryskyřice.

Jak vypadají palice samonakvétací odrůdy Super Skunk Autoflower?

Palice Super Skunk Auto mají nadýchaný vzhled, jsou velmi pryskyřičnaté a na dotek působí mastně. Paličky jsou obsypány hustými oranžovými chloupky s pevně zabalenými trichomy. Na rostlinách Super Skunk Auto mají palice vysoký poměr kalichů k listům, díky čemuž se snadno stříhají a jsou skvělou volbou pro výrobu mraženého nebo suchého hašiše.

Jak voní paličky Super Skunk Autoflower?

Z laboratorní analýzy Super Skunk Auto od Seedstockers vychází vysoký obsah terpenů karyofylenu, který se nachází v hřebíčku a skořici, a myrcenu, který se nachází v broskvích a mangu. Vůně sušených palic tak bude mít klasickou zemitou vůni oldschool Skunku s podtóny citrusů a citronu.

Super Skunk Auto: legendární chuť

Legendy nikdy neumírají a jednou z nejlepších věcí na Super Skunk Auto od Seedstockers je její komplexní oldschoolová příchuť. Když si zapálíte čistý joint Super Skunk Auto, kouř pokryje vaše chuťové pohárky jemnými, zemitými tóny, které se při výdechu mísí s citrusovou příchutí.

Jaký je psychoaktivní účinek samonakvétacího Super Skunku ?

Účinky Super Skunk Auto od Seedstockers jsou okamžité a udrží vás v rauši dlouhé hodiny. Budete se cítit soustředění, optimističtí, euforičtí a vysoce motivovaní. Tento strain vřele doporučujeme hudebníkům, umělcům, spisovatelům, hráčům a všem, kteří mají kreativní stránku.

Je tak vynikající pro denní užívání tím, že vás udrží soustředěné po celý den a umožní zaneprázdněným lidem dokončit dlouhý seznam úkolů. Neobjevují se žádné vedlejší účinky, jako je únava nebo demotivace, a díky laboratorním testům, které odhalily 20 % podíl celkových kanabinoidů a 14 % THCA, je Super Skunk Auto ideální pro kuřáky s nízkou tolerancí, kteří nechtějí příliš silné konopí.

Medicínské účinky Super Skunk Auto: zlepšovák nálady

Super Skunk Auto má schopnost zlepšit náladu a zmírnit pocity deprese. Je to skvělý strain pro zvýšení soustředění, což z něj činí moudrou volbu pro pacienty trpící nevolností a závratěmi. Posune vaši chuť k jídlu na jinou úroveň a zejména vaši chuť na sladké, takže každému, kdo trpí ztrátou chuti k jídlu v důsledku chemoterapie, může Super Skunk Auto od Seedstockers nabídnout úlevu.

Jaký je výtěžek odrůdy Super Skunk Autoflower?

Co se týče produktivity, Super Skunk Auto je sice rostlina nízkého vzrůstu, ale za správných podmínek vyprodukuje 60-75 gramů sušiny na rostlinu. Při pěstování metodou Sea of Green je možné dosáhnout výnosu až 350 gramů na metr čtvereční. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme pěstovat velké množství rostlin těsně u sebe.

Jaký je životní cyklus samonakvétací odrůdy Super Skunk Auto?

Všechny samonakvétací rostliny mají vegetativní období, kdy vytvářejí listy a stonky, a období květu, kdy rostou palice. Na rozdíl od fotoperiodických odrůd, které vyžadují světelný režim 18/6 během vegetativní fáze a poté kvetou s 12 hodinami tmy (12/12), Super Skunk Auto od Seedstockers poroste a vykvete při jakémkoli režimu osvětlení.

Rostlina projde celým životním cyklem za pouhých 9-11 týdnů od vysazení, což znamená, že je možné Super Skunk Auto pěstovat venku opakovaně po několik ročních období. Tři týdny z této doby budou vegetativní a zbylých 6-8 týdnů bude období kvetení.

super-skunk-auto

Pěstební příručka

   Jak pěstovat semínka Super Skunk Auto?

Semena Super Skunk Auto rostou téměř sama a přinášejí vynikající výsledky i začínajícím pěstitelům. Doporučujeme sázet přímo do velkých květináčů s organickým pěstebním substrátem a živinami. Díky její nenáročnosti na údržbu a snadnému pěstování je lze vysadit těsně vedle sebe v Sea of Green a lze ji hnojit nižším množstvím živin, než je obvyklé. Tato samonakvétací semena lze pěstovat na slunném balkoně nebo terase a neovlivní je pouliční osvětlení.

  Jak pěstovat semena konopí Super Skunk Auto indoor?

Super Skunk Auto prospívá v indooru pod HID osvětlením a doporučujeme rostlinám dopřát 18-20 hodin světla denně, přičemž relativní vlhkost vzduchu by se měla ve vegetativní fázi držet okolo 60 % a v době kvetení 40 %. Teplota prostředí v pěstební místnosti by měla být 24 stupňů Celsia za světla a kolem 18 stupňů Celsia během zhasnutých světel.

Je dobré začít Super Skunk Auto rovnou pěstovat ve velkých plastových nebo látkových květináčích a nechat kořenovou soustavu, aby se rozšířila a zcela zaplnila květináče pro lepší produkci palic.

Jakmile začne kvést, všimnete si, že se Super Skunk Auto příliš neroztahuje a jeho konečná výška se pohybuje kolem 80-100 cm. V závislosti na fenotypu a velikosti rostlin může doba kvetení trvat 45-63 dní, než budou rostliny připraveny ke sklizni.

  Jak pěstovat semena konopí Super Skunk Auto venku?

Při pěstování odrůdy Super Skunk Auto venku je nejdůležitější zajistit rostlinám dostatek slunce a udržovat je na jižním stanovišti. Měli byste se vyhnout přesazování a umožnit zakořenění sazenic přímo do velkých textilních květináčů o objemu kolem 25 litrů nebo na organické záhony naplněné zeminou a kompostem. Co se týče hnojení, tak Super Skunk Auto nemá rád mnoho živin a je citlivý na vysokou hladinu E.C.

Během prvních 21 dní budou rostliny nízké a je velmi důležité, aby kořeny rostly a vyplnily co největší část květináče. Doba kvetení venku se v závislosti na klimatu a velikosti rostliny pohybuje mezi 6-8 týdny. Pokud žijete v chladném podnebí, důrazně doporučujeme vysazovat venku v období od července do září, zatímco ti, kteří žijí v Kalifornii nebo Středomoří, si mohou dovolit pěstovat od března do října.

   8 pěstebních tipů pro získání nejlepších palic

super skunk-auto-flower

1. Výsadbou naklíčených semen přímo do velkých květináčů získáte rostliny největších rozměrů a největší potenciální úrodu. Naším tipem je použití plstěných látkových květináčů, protože umožňují růst kořenů i skrze stěny květináče. To v podstatě znamená, že místo aby se kořeny svázaly, jak je tomu v typických plastových květináčích, jednoduše rostou a sílí dál.

2. Pěstování samonakvétacích rostlin na jižním stanovišti umožní, že dostane Super Skunk Auto každý den maximum přímého slunečního světla. Naším tipem je najít na zahradě, střeše nebo balkoně místo, kde budou mít rostliny nejvíce slunce, a vyhnete se přemisťování květináčů. Přemísťování těžkých květináčů a honba za sluncem může být náročná a zdlouhavá.

3. Přelití rostlin může omezit růst kořenů a způsobit, že rostliny zakrní a vytvoří jen velmi málo palic. Naše rada zní: před zaléváním květináčů zkontrolujte, zda je substrát co nejsušší. Méně znamená více, a čím více kyslíku budou kořeny vystaveny, tím raději budou hledat nový prostor.

4. Zjistili jsme, že semena Super Skunk Auto nemají ráda přílišné hnojení. Naším nejlepším tipem je podávat živné roztoky v poloviční koncentraci, než je obvyklé a při použití organických nebo chemických tekutých hnojiv ponechat dostatek času na důkladné propláchnutí po dobu 14 dnů. Pokud používáte chemické živiny, nezapomeňte kontrolovat hladinu E.C.

5. Trénink rostlin konopí může mít mnoho výhod, od zvýšení výnosů po zlepšení proslunění každé části rostliny. Naším tipem však je, abyste u odrůdy konopí Super Skunk Auto nepoužívali žádný trénink a nechali ji růst samovolně, protože některé techniky tréninku mohou být kontraproduktivní a způsobovat stres. Vyhněte se technikám, jako je super cropping, stříhání a svazování, jakmile rostliny začnou růst.

6. Pokud chcete vypěstovat konopí vynikající chuti, je proplachování pěstebního substrátu po dobu posledních 14 dní pěstování nezbytné. Proplachování probíhá tak, že rostliny zaléváte pouze čistou vodu. Důvodem tohoto postupu je rozložit a odplavit nerozpuštěné soli a umožnit rostlinám spotřebovat jejich vnitřní zásoby. Náš tip zní: rostliny vždy proplachujte, jinak nebude kouření tak příjemné.

7. Botrytis je vzdušný patogen, který napadá kvetoucí rostliny konopí a v mnoha případech způsobuje růst plísní zevnitř. Hlavní příčinou hnijících palic a výskytu plísní je nedostatek proudění čerstvého vzduchu v okolí palic. Naším tipem je nenechávat palice venku mokré nebo vlhké a zajistit, aby kolem květináčů a vrcholků rostlin cirkuloval dostatek čerstvého vzduchu. V interiéru je nezbytné umístit do stanu několik oscilačních ventilátorů, které zajistí stálý proud čerstvého vzduchu, aby relativní vlhkost vzduchu během období květu nepřekročila 40 %.

8. Pokud jste se rozhodli pěstovat semena Super Skunk Auto v půdě a kompostu, je dobré naočkovat médium prospěšnými bakteriemi, mikroorganismy a houbami. Ty můžete jednoduše zakoupit v growshopech či jiných obchodech s pěstitelskými potřebami. Po naočkování kořenů se vytvoří symbiotický vztah mezi kořeny a okolní půdou a přítomnými mikroorganismy. Mykorhizní houby nejenže zvyšují výnosy, ale také zvyšují příjem a dostupnost živin v půdě.

super-skunk-dry-bud

Kupte si samonakvétací semana konopí Super Skunk za nejlepší cenu od Seedstockers

Pokud jste se ještě nikdy nesvezli na vlně Skunku, která se v 90. letech minulého století šířila v Amsterdamu, nyní máte příležitost vypěstovat si samonakvétací verzi této legendární odrůdy. Super Skunk Auto od Seedstockers miluje horké počasí a snese extrémní tepelný stres a vede si parádně i za náročnějšího počasí. Jedná se o nízký, nenápadný a nenáročný automat, který je dokonalou volbou pro denní kouření a je jasnou volbou pro začínající pěstitele!

Také Zajímavé

Seedstockers Czech Reviews with ekomi.cz