Rucu Cucu OG© Feminizovaná

Tangie x OG Kush

Choose your pack
Pack
  • 1Seeds
  • 3Seeds
  • 5Seeds
  • 25Seeds

Units

-
+
S DPH

Pěstební typ: Indoor/Outdoor
Dominantní: Sativa
Výtěžek: Masivní
THC: Super vysoká (až 30 %)
Příchuť: Kyselá Ovocná
Efekt: Happy Chill
Doba květu: 8 týdny
Zkušenosti: Začátečníci

Platit můžete kartou Visa/Mastercard, bankovním převodem nebo v hotovosti.

Doprava zdarma při objednávce nad 250 €

U všech produktů Seedstockers je zaručena vysoká kvalita.

Free seeds over 50,00 €

Diskrétní zásilka

Rucu Cucu OG© Feminizovaná seeds

Prémiová odrůda konopí Rucu Cucu OG vznikla z exkluzivní spolupráce společnosti Seedstockers a slavného argentinského rappera Homera el Mero Mero, starého přítele společnosti Seedstockers, který je zapáleným fanouškem kvalitního konopí.

Tým profesionálních šlechtitelů společnosti Seedstockers se proto rozhodl vytvořit jedinečnou odrůdu přímo na míru chutím a kýženým efektům, které el Mero Mero preferuje. A výsledek všechny překvapil! Po pěti generacích selekce jsme našli ten dokonalý fenotyp, kterým je parádní odrůda Rucu Cucu OG. Tento špičkový strain vznikl zkřížením speciálního řízku z Tangie, vybraného pro svou intenzivní mandarinkovou vůni a vysokou produktivitu, spolu s původním klonem USA OG Kush. Výsledkem je něco neuvěřitelného! Při kouření na ulici rozhodně nezůstanete bez povšimnutí. Byli jste varováni! Převažuje tu vůně mandarinky s lehce štiplavým podtónem a chuť jasně mísí sladké a citrusové tóny z Tangie s benzinovo-dřevnatou chutí OG Kush. Tato odrůda vyniká obsahem THC, který při správném pěstování může dosáhnout až 30 %!

Účinek je tak vskutku intenzivní, což je přesně to, co náš přítel Homer el Mero Mero od této odrůdy požadoval. Při nedávné návštěvě Barcelony jsme mu samozřejmě dali ochutnat výsledky našeho dlouhého a pečlivého snažení a po pouhém jednom šluku řekl: ""This is fuc**ing Rucu Cucu OG!"". Rostlina je vitální, robustní a snadno se pěstuje, přičemž k jejímu dokvetení stačí pouhých 8 týdnů. Pokud ji pěstujete v interiéru, doporučujeme větší bedlivost během 3. a 4. týdne květu, protože vykazuje tendence se trošku vytáhnout, zejména pokud ji pěstujete pod sodíkovými výbojkami. Rostlina dobře reaguje na různé způsoby tréninku, jako je SCROG (velmi doporučujeme), SOG, topping a FIM.

Při pěstování Rucu Cucu OG očekávejte velmi intenzivní vůni a proto doporučujeme používat kvalitní uhlíkový filtr, abyste neměli problémy se sousedy! Chcete-li si co nejlépe vychutnat silnou vůni a neuvěřitelnou chuť, doporučujeme tuto odrůdu pěstovat v organické zemině. Nezklame vás ani venkovní pěstování, ba naopak jistě způsobí velkou spokojenost, protože se tomuto strainu daří neuvěřitelně dobře v různých podmínkách a je odolný vůči plísním a vysokým teplotám. Aby těch superlativů nebylo málo, tak sklizeň je obrovská a rostlinka bude hotová přibližně poslední týden v září nebo první týden v říjnu (severní polokoule).

Na Rucu Cucu OG jsme neuvěřitelně pyšní! Vyzkoušejte ji a přesvědčte se sami. Zaručujeme vám, že nebudete zklamáni.

Také Zajímavé

Seedstockers Czech Reviews with ekomi.cz