Mandarin Panties© Samonakvétací

Mandarin Cookies x Pink Panties Auto

Choose your pack
Pack
  • 1Seeds
  • 5Seeds
  • 25Seeds
  • 3+3Seeds

Units

-
+
S DPH

Životní cyklus: 9-10 týdny
Pěstební typ: Indoor/Outdoor
Dominantní: Indica
Výtěžek: Big
THC: Vysoká (23 - 26%)
Příchuť: Bylinná Citrus
Efekt: Happy Chill
Zkušenosti: Středně pokročilý

Platit můžete kartou Visa/Mastercard, bankovním převodem nebo v hotovosti.

Doprava zdarma při objednávce nad 250 €

U všech produktů Seedstockers je zaručena vysoká kvalita.

Free seeds over 50,00 €

Diskrétní zásilka

Mandarin Panties© Samonakvétací seeds

Semínka Mandarin Panties Auto jsou perfektní volbou pro pěstitele, kteří jsou limitování malým prostorem nebo vyžadují diskrétnost. Tato samonakvétací kráska má stejné vlastnosti jako Mandarin Panties: snadno se pěstuje, je rychlá, převládá u ní citrusová chuť a má relaxační účinek.

Mandarin Panties Auto je skvělým kandidátem na ocenění v příštích konopných pohárech díky vysokému obsahu THC, originální mandarinkové příchuti a velmi pryskyřičnatým palicím. Sklizně se dočkáte zhruba po 75 dnech a budete odměněni velkým množstvím palic, což vynahradí těch několik dní navíc. Navzdory své velikosti může při optimálním pěstování přesáhnout výšku 1 metr a její výnosy ji můžou závidět i fotoperiodické odrůdy.

Její vegetativní fáze vám dá dostatek času připravit rostlinku na tíhu veškerých palic. První pestíky se začnou objevovat přibližně po prvních 30 dnech růstu od vyklíčení.
Pořiďte si samonakvétací semena marihuany Mandarin Panties Auto ještě teď!

Průvodce pěstováním

Indoor

Mandarin Panties Auto se bude líbit jakémukoliv pěstiteli, ať už se jedná o nováčka nebo ostříleného mazáka. Tento poklad mezi samonakvétačkami splňuje veškerá očekávání od rychlé a produktivní odrůdy. Samonakvétací verze tvoří stejně kompaktní rostliny, pokud je pěstována za optimálních podmínek. Vzhledem k její výšce možná budete i zpochybňovat, zda se jedná o automat nebo fotoperiodu.
Stejně jako u jiných automatů se nedoporučuje ji přesazovat. Rovnou ji zasaďte do finálního květináče a použijte dobře provzdušněný substrát s přídavkem perlitu a kokosových vláken, aby se během prvních 3 týdnů vytvořil pořádný kořenový systém.

Po prvních 28-30 dnech pěstování začne Mandarin Panties Auto kvést. Fáze květenství se začne zprvu projevovat pomalu, ale během čtvrtého a pátého týdne dojde k opravdovému rozpuku krásných kulatých palic. V závislosti na fenotypu uvidíte počátek tvorby pryskyřice někdy během třetího nebo čtvrtého týdne květenství. Jasně se projeví i její sativní genetika a maximálního výtěžku dosáhnete okolo 75. dne.

Outdoor

Mandarin Panties Auto má otevřenější strukturu než její fotoperiodická sestra, což ji činí ještě odolnější a pružnější vůči větru a přebytku vlhkosti. Díky tomu ji můžete pěstovat i ve vlhčích prostředích bez zbytečných obav z plísní.
Oproti pěstování uvnitř bude její vývoj pomalejší a roste tak velmi diskrétně. Po prvním měsíci vývoje dojde rostlina do fáze květenství a vy si užijete tvorbu nových a nových pestíků.

Mandarin Panties Auto se může pochlubit vysokým obsahem THC a také masivní tvorbou pryskyřice, což činí její palice velmi lepivé. Zanechává po sobě jasně citrusové aroma, které připomíná mandarinky, což dalo této odrůdě její jméno. K tomu si užijete paletu květinových tónů při výdechu.
Co se týče účinků, tak i ty samozřejmě potěší vaše smysly. Ucítíte uvolnění těla i mysli, zlepšení nálady a celkové pohody, která zpříjemní váš den. Užijete si stav totální relaxace a bude spát jako miminko.

Seedstockers Czech Reviews with ekomi.cz