Moby Dick Samonakvétací

White Widow x Haze Auto

Choose your pack
Pack
  • 1Seeds
  • 3Seeds
  • 5Seeds
  • 25Seeds

Units

-
+
S DPH

Životní cyklus: 11 týdny
Pěstební typ: Indoor/Outdoor
Dominantní: Hybrid
Výtěžek: Obrovský
THC: Vysoká (23 - 26%)
Příchuť: Sladká
Efekt: Happy Chill
Zkušenosti: Začátečníci

Platit můžete kartou Visa/Mastercard, bankovním převodem nebo v hotovosti.

Doprava zdarma při objednávce nad 250 €

U všech produktů Seedstockers je zaručena vysoká kvalita.

Free seeds over 50,00 €

Diskrétní zásilka

Moby Dick Samonakvétací seeds

Odrůda Moby Dick Auto od Seedstockers nabízí genetiku, kterou si žádný pěstitel nebude chtít nechat ujít. Představuje desetiletí tvrdé práce a jedná se o výběr genetik ze všech koutů naší modrozelené planety, aby se vytvořila oslnivá domestikovaná sativa. Ve zkratce se jedná o rychle kvetoucí odrůdu s příjemně vysokými výnosy. Moby Dick Auto je prostě radost pěštovat. .

Genetika odrůdy Moby Dick Auto


Seedstockers Moby Dick Auto je jedním z nejnovějších členů genetické linie White Widow. Na konci 80. a na počátku 90. let byla White Widow zdrojem hromady rozruchu v tomto odvětví. Každý ji chtěl dostat do ruky. Od té doby vyhrála pohár za pohárem a to díky svým odzbrojujícím palicím a pro své silné a dlouhotrvající účinky. Křížením White Widow s blíže nespecifikovanou odrůdou Haze (pravděpodobně originální Haze získaný od Haze Brothers) jsme vytvořili mysl-ohýbající a super psychedelickou, sativní genetiku s kratší dobou květu - díky čemuž je Moby Dick Auto pro indoor i outdoor pěstování.

Charakteristika pěstování


Semínka Moby Dick Auto jsou výsledkem půl století dlouhého a usilovného šlechtění. Tato semínka vykazují některé z nejžádanějších vlastností z hlediska pěstování. Například její nefotoperiodické vlastnosti umožňují této genetice pěstování téměř po celém světě bez ohledu na množství slunečního světla. Rostlinám ve vegetativní fázi prospěje ohýbání větví a reagují dobře na trénink větviček. Očekávejte robustní strukturu větvení s následnou tvorbou velkých a těžkých palic. To znamená, že byste neměli podcenit přípravou podpůrných latěk, popřípadě jiných opor, aby se palicemi poseté větve nezlomily. Díky nefotoperodickým vlastnostem můžete očekávat první náznaky květenství okolo 4-5 týdne po vyklíčení. Na to, že je tato genetika sativní, má až neuvěřitelně krátkou dobu květenství. Avšak ti, kteří mají s pěstováním nějaké zkušenosti, ji mohou nechat zrát o jeden až dva týdny déle, pokud chtějí skutečně vytěžit co nejvíce z cenami ověnčené genetické linie, kterou se může odrůda Moby Dick Auto pochlubit

Kanabinoidní a terpenový profil


Semínka Moby Dick Auto vyprodukují neuvěřitelně silné a potentní palice. Množství trichomů dodává zasněžený vzhled, zatímco uvnitř se tvoří množství lahodných kanabinoidů a terpenů. Hladina THC může dosáhnout až 26% a v některých případech bylo přítomno i stopové množství THCV - to může částečně vysvětlovat, proč jsou zkušenosti s účinky tak psychedelické a silné.


Také Zajímavé

Seedstockers Czech Reviews with ekomi.cz