Moby Dick Feminizovaná

White Widow x Haze

Choose your pack
Pack
  • 1Seeds
  • 3Seeds
  • 5Seeds
  • 25Seeds

Units

-
+
S DPH

Pěstební typ: Indoor/Outdoor
Dominantní: Hybrid
Výtěžek: Obrovský
THC: Vysoká (23 - 26%)
Příchuť: Sladká
Efekt: Happy Chill
Doba květu: 9 týdny
Zkušenosti: Středně pokročilý

Platit můžete kartou Visa/Mastercard, bankovním převodem nebo v hotovosti.

U všech produktů Seedstockers je zaručena vysoká kvalita.

Free seeds over 50,00 €

Diskrétní zásilka

Moby Dick Feminizovaná seeds

Feminizovaná odrůda Moby Dick od Seedstockers nabízí genetiku, kterou si žádný pěstitel nebude chtít nechat ujít. Představuje desetiletí tvrdé práce a jedná se o výběr genetik ze všech koutů naší modrozelené planety, aby se vytvořila oslnivá domestikovaná sativa. Ve zkratce se jedná o rychle kvetoucí odrůdu s příjemně vysokými výnosy. Moby Dick je prostě radost pěštovat.

Genetika odrůdy Moby Dick


Seedstockers Moby Dick je jedním z nejnovějších členů genetické linie White Widow. Na konci 80. a na počátku 90. let byla White Widow zdrojem hromady rozruchu v tomto odvětví. Každý ji chtěl dostat do ruky. Od té doby vyhrála pohár za pohárem a to díky svým odzbrojujícím palicím a pro své silné a dlouhotrvající účinky. Křížením White Widow s blíže nespecifikovanou odrůdou Haze (pravděpodobně originální Haze získaný od Haze Brothers) jsme vytvořili mysl-ohýbající a super psychedelickou, feminizovanou, sativní genetiku s kratší dobou květu - díky čemuž je Moby Dick vhodný pro indoor i outdoor pěstování.

Pěstební charakteristiky


Díky půl století specializovaného šlechtění s nejelitnější genetikou z celého světa mají feminizovaná semínka Moby Dick některé z nejžádanějších vlastností pro pěstitele. Během fáze růstu je Moby Dick připravený k trénování a tvarování. Očekávejte robustní rozvětvené struktury, které udrží obrovské množství váhy; to znamená, že ani gigantická a těžká sklizeň palic nemusí znamenat nutnost konstrukce podpůrných struktur. Díky technikám selektivního šlechtění lze Moby Dick sklízet již 9 týdnů po prvních známkách kvetení při pěstování indoor a od poloviny do konce října na severní polokouli při outdoor pěstování. Moby Dick tak nabízí fenomenálně krátkou dobu květu pro sativa genetiku. Samozřejmě se nemusít bát dopřát svým rostlinkám o týden i dva navíc, abyste z její cenami ověnčené genetiky takříkajíc vytřískali co nejvíc.

KANABINOIDNÍ A TERPENOVÝ PROF


Feminizovaná semínka Moby Dick vyprodukují neuvěřitelně silné a potentní palice. Množství trichomů dodává zasněžený vzhled, zatímco uvnitř se tvoří množství lahodných kanabinoidů a terpenů. Hladina THC může dosáhnout až 26% a v některých případech bylo přítomno i stopové množství THCV - to může částečně vysvětlovat, proč jsou zkušenosti s účinky tak psychedelické a silné. Očekávejte smyslné vanilkové a sladké citrusové příchutě. Spousta genetik má intenzivní vůně, přičemž některé bývají celkem ostré, nikoliv však Moby Dick. Ten nabízí jemný sladkých nádech, který mnoho spotřebitelů označilo jako osvěžující. Někteří uživatelé popsali Moby Dick jako citron mísený s eukalyptem.

Účinky feminizované odrůdy Moby Dick


Moby Dick je mimořádně silnou odrůdou. Můžete očekávat rychlý a stimulující rauš. I přes svou sílu však nepatří k odrůdám, které vás připoutají ke gauči. Mnoho uživatelů popisuje stav vysoké produktivity celkové chuti k pohybu. Genetika předků Moby Dick navíc zajistí dlouhotrvající účinek. Zde máte odrůdu, která zajistí účinek a mnoho hodin

Také Zajímavé

Seedstockers Czech Reviews with ekomi.cz