Triton Biscotto Lime Fem

Oreoz Mintz x Lemon Tree

Pěstební typ : Indoor/Outdoor Dominantní : Sativa Výtěžek : Obrovský THC : Střední (14 -22%) Příchuť : Krémová Sladká Efekt : Aktivní Doba květu : 8 týdny Zkušenosti : Středně pokročilý
Choose your pack
Pack
 • 1
 • 3
 • 5
 • 25
S DPH
-
+

 • cup-winner 2nd Best Sativa Strain - Clouds in the City
  cup-winner3rd Flores interior - La copa de las Flores

  Platit můžete kartou Visa/Mastercard, bankovním převodem nebo v hotovosti.

  Doprava zdarma při objednávce nad 250 €

  U všech produktů Seedstockers je zaručena vysoká kvalita.

Free seeds over 50,00 €

Diskrétní zásilka

Triton Biscotto Lime Fem seeds

Právě se začítáte do řádků o feminizovaných semínkách marihuany, které daly sudičky do vínku to nejlepší, protože vznikla zkřížením dvou odrůd, které jsou na konopné scéně právě v kurzu. Prvním rodičem je Oreoz Mintz, prvotřídní přírůstek nové generace z rodiny Girl Scout Cookies. Druhým rodičem je pak Lemon Tree.

Jedná se tak o epický rodokmen, ze kterého vzešel tento hybrid, u nějž lehce převládá sativní genetika a který vás omámí svými vlastnostmi. Kvete pouhých 8 týdnů a úroveň THC může dosáhnout až 22%, což má za následek velmi energický rauš s euforickým efektem, což se perfektně hodí do společnosti nebo pokud potřebujete trochu kreativity.

Triton Biscotto Lime je feminizovanou odrůdou, která se snadno pěstuje indoor, ačkoliv nejlépe naplní svůj potenciál venku v teplých klimatech, kde si může užívat spoustu sluníčka, například ve Středomoří. Má v oblibě vzdušný a lehký substrát, což napomáhá provzdušnit kořenový systém a tím posílit kořeny a lépe absorbovat živiny. Tato odrůda marihuany se vám za řádnou péči odvděčí hustými a kompaktními palicemi v křiklavě zeleném zbarvení posypanými jantarovými pestíky a pokrytými nádherně krystalickými trichomy.

Jak už její jméno napovídá, chuť a vůně mísí zemitou sladkost s citrusovým nádechem a celkově připomínají sušenkový dezert s citrónem a dieselovými nuancemi. K téhle chuti se budete rádi vracet, protože se jedná o celkem unikátní směsici a nikdo se vám nebude divit, když se jí nebudete moci nabažit.

Pokud tedy hledáte feminizovaná semena marihuany, která reprezentují to nejlepší ze současného konopného světa s prvotřídními vlastnostmi, jež přispívají k excelentní reputaci, pak je Triton Biscotto Lime tou ideální volbou, která vás jistě nezklame. Propadněte jejímu kouzlu!

Seedstockers Czech Reviews with ekomi.cz