Vítejte u Seedstockers!

Vypěstování silné a zdravé rostliny s bohatým výpěstkem z malého konopného semínka může působit jako kouzlo. Konopí lze pěstovat mnoha způsoby, ať už venku ve volné přírodě, na zahradě, ve skleníku, na balkoně nebo v pěstebním stanu/pěstírně. Vypěstovat konopí může navíc opravdu každý a miliony lidí to už dělá – často s velkými úspěchy!

Ve společnosti Seedstockers věříme, že pěstování vlastního konopí je finančně nejefektivnější způsob, jak si zajistit spolehlivé zásobování pro rekreační či lékařské účely. Domácí pěstování nabízí mnohým lidem vyšší úroveň kvality ve srovnání s jejich obvyklými zdroji. Proto firma Seedstockers nabízí širokou škálu konopných genetik, které vyhovují potřebám všech typů pěstitelů.

Společnost Seedstockers byla založena roku 2017 v Barceloně týmem vysoce zkušených odborníků na konopí s cílem zaměřit se na top kvalitu. Zpočátku se jednalo o klasické, osvědčené konopné genetiky, ze kterých naši šlechtitelé vytvořili několik populárních a cenami ověnčených odrůd jako BCN Critical XXL, AK420 nebo BCN Power Plant. Hned v roce 2018 následovalo několik dalších odrůd, které získaly konopné poháry. Důvodem bylo získání výjimečné genetiky z USA, včetně odrůd Gorilla, Cookies a Gelato.

Díky nadšení a odhodlání celého týmu se již v té době společnost Seedstockers etablovala jako cenově dostupný a spolehlivý dodavatel vysoce kvalitních konopných semen – jak samonakvétacích, tak feminizovaných. Část tohoto úspěchu byla založena na sbírce elitních mateřských rostlin pečlivě shromažďovaných ve Španělsku od 90. let 20. století a během počátku 21. století. Některé z novějších konopných genetik pak pocházejí od amerických/kalifornských šlechtitelů. Ty jsme zvolili pro jejich výraznou chuť, XL výnosy a výjimečnou potenci. To se ukázalo jako skvělý tah, protože si je oblíbila řada zákazníků.

Spolupráce se zkušenými šlechtiteli spolu s bankou nejlepších klasických odrůd a genetikou z nového světa umožnila společnosti Seedstockers stát se jedním z nejrychleji rostoucích dodavatelů konopných semen v posledním desetiletí. Tu nejvýkonnější genetiku Seedstockers můžete najít v sekci konopných semen Seedstockers Superior, která nabízí skutečně výjimečné odrůdy pro seriózní pěstitele. Tato kolekce se každoročně neustále rozšiřuje, přičemž do ní zařazujeme opravdu pouze ty nejlepší nové genetiky.

Společnost Seedstockers se již pevně zakotvila na konopném trhu a rozhodně se nikam nechystá zmizet! To vše díky tisícům vracejících se pěstitelů a pravidelným oceněním našeho šlechtitelského umění na mezinárodních konopných veletrzích a pohárech. Ať už pěstujete konopí kdekoli nebo jakkoli, společnost Seedstockers pro vás má ta správná semena konopí a je jedno jestli preferujete klasickou genetiku, indiky, sativy nebo nejnovější hity z USA.

Užijte si pěstování se společností Seedstockers!