Prémiová konopná semenná banka nabízející nejlepší poměr ceny a kvality.

Co nabízíme:

Vysoce kvalitní semínka konopí
Atraktivní a konkurenceschopné ceny
Personalizovaný a vysoce profesionální zákaznický servis

NÁŠ PŘÍBĚH

Z Barcelony do celého světa! Naše historie ve světe marihuany začala v roce 2017. Od té doby postupně budujeme ckomunitu věrných zákazníků tím, že nabízíme vysoce kvalitní semínka konopí od nejlepších šlechtitelů na světě za nejlepší ceny na trhu. Jako jedni z lídrů v konopném světě je ambicí Seedstockers posouvat a překračovat hranice.

Na konopný trh přinášíme něco jedinečného – jak toho ale dosahujeme?

product-img
FAKTOR 1 - PRODUKT
Naši šlechtitelé produkují pouze vysoce kvalitní semínka konopí. Nikdy neděláme kompromisy ohledně kvality našich semínek a přitom neustále udržujeme nízké náklady, abychom zajistili, že naše produkty jsou co nejpřístupnější každému.
method-img
FAKTOR 2 - METODA
I během těch několika málo let si naše semenná banka vybudovala výbornou pověst a to díky využití mezery na trhu, která nám umožnila se rychle rozšířit do celého světa. To se nám povedlo i ze dvou hlavních důvodů:
  • naše nízké ceny
  • a náš prodejní přístup
Formát našich balení lze ladně přizpůsobit malým i velkým objednávkám, což nám umožňuje vám poskytovat opravdu personalizované služby.
team-img
FAKTOR 3 - TÝM
Chápeme, že na dnešním vysoce konkurenčním trhu už jen samotný produkt nestačí. Proto je náš úspěch postaven na týmu, který stojí za Seedstockers, a poskytuje vám, našim klientům, ty nejlepší zkušenosti a předvídá trendy a potřeby trhu.
V průběhu let jsme vytvořili online konopnou semennou banku s vysoce kvalitní a spolehlivou nabídkou produktů, které zákazníci milují. Náš příběh a úspěch by však nebyl možný, pokud bychom neměli spokojené a vracející se zákazníky. Připojte se k nové generaci pěstitelů konopí se semínky od Seedstockers.