Amaretto Tarmac© Auto

(Amaretto Sour X Apollo Black Cherry) X Apollo Black Cherry Auto

Choose your item
Pack
  • 1Seeds
  • 3Seeds
  • 5Seeds
  • 25Seeds

Units

-
+
S DPH

Pěstební typ: Indoor/Outdoor
Dominantní: Sativa
Výtěžek: Obrovský
THC: Vysoká (23 - 26%)
Příchuť: Ovocná
Efekt: Aktivní
Zkušenosti: Začátečníci

Platit můžete kartou Visa/Mastercard, bankovním převodem nebo v hotovosti.

U všech produktů Seedstockers je zaručena vysoká kvalita.

Free seeds over 50,00 €

Diskrétní zásilka

Amaretto Tarmac© Auto seeds

Už znáte odrůdu Amaretto Tarmac Auto od Seedstockers? Díky jejímu neodolatelnému aroma šťavnatých třešní a kyselého jablka s omamujícím psychoaktivním účinkem a mimořádně velkou sklizní nemáme pochyb, že se tato kráska dostane rychle mezi nejpopulárnější sativy v našem katalogu.

Přece jen neexistuje moc lepších věcí na našem světě než si užít svůj výpěstek v rekordně rychlém čase. Tenhle sativa-dominantní hybrid zkřížený s genetikou ruderalis je připraven ke sklizni za pouhých 10 týdnů, a to bez ztrát potence. Takže, ať už jste rekreační nebo medicínský uživatel, tenhle strain rozhodně stojí za vyzkoušení!

Jste připraveni na mimořádně snadné pěstování? Feminizovaná samonakvétací konopná semínka Amaretto Tarmac Auto vám totiž přesně tohle umožní. Užijete si jedinečný konopný zážitek jako s žádnou jinou odrůdou, protože tahle zcela nová genetika v našem katalogu vezme konopný svět útokem.

Amaretto Tarmac Auto je konopným hybridem vycházejícím z křížení slavného severoamerického strainu Amaretto Sour s naším Apollo Black Cherry. Výsledná odrůda byla poté zpětně zkřížena s Apollo Black Cherry Auto pro přidání samonakvétacích vlastností. Tato odrůda se více přiklání ke svým sativním předkům, byť v sobě má i trochu indiky. To jí dává zcela unikátní paletu chutí, která v této harmonické fúzi nádherně odráží esenci svých rodičů.

Na jedné straně máte tedy Amaretto Sour, konopný hybrid zrozený ze spojení proslulé genetiky Zkittlez a (Biscotti x Sherb BX). To znamená, že její původ vychází z dvou nejoceňovanějších kalifornských rodokmenů posledních let – Zkittlez a Cookies. Amaretto Sour je odrůda známá, jak už jméno napovídá, příchutí likéru Amaretto. Je však ještě obohacená o citrusové a zemité tóny.

Na druhé straně, Apollo Black Cherry patří v našem katalogu k nejvyhledávanějším odrůdám. Vznikla zkřížením odrůd Apollo 13, Black Cherry Cheesecake a Cherry AK47. Výsledkem je rychle rostoucí a jednoduše pěstovatelný strain, který se přizpůsobí jakémukoliv prostředí. Navíc je jedinečný svým nezvyklým terpenovým profilem s třešňovou chutí spojenou s květinovými a kořeněnými podtóny.

Po zkombinování této šampionské směsice genetik s nefotoperiodickými geny naší Apollo Black Cherry Auto je výsledkem Amaretto Tarmac Auto. Nejenže tahle odrůda zaručuje vysoce uspokojující účinek, ale také vykazuje sladkou třešňovou chuť zděděnou po svých rodičích. Výsledná organoleptická symfonie stoprocentně potěší vaše chuťové pohárky.

amaretto-tarmac-auto-plant

Amaretto Tarmac Auto roste rychle a neohroženě. Vytváří temně zelené listy, které dokonale podporují velké palice silně pokryté lesklými trichomy, což jim dodává zamrzlý vzhled. Palice jsou pak také poseté tmavě oranžovými pestíky, které vypadají jako šlehající plameny.

Amaretto Tarmac Auto tvoří opravdu nádhernou rostlinu. Její zelené listoví slouží jako ideální plátno pro občasné fialové chloupky. Její palice jsou silné a robustní a ladně tvarované do špičky. Už jen z toho jasně poznáte, na jakou mocnou rostlinu se to díváte. Je to zkrátka vizuální umělecké dílo pro každý pěstební prostor a totéž se pak přenese do požitku z prvního zapálení. Pokud je pro vás u konopí důležitý i vzhled, pak tady máte před sebou ideální kousek do vaší sbírky. Bude to láska na první pohled.

Ale rozhodně to nejlepší není jen ve vzhledu palic. V ničem nezaostává ani celková kvalita, což jasně demonstruje jejich hustota a kompaktnost. Pokud se rozhodnete pro pěstební metodu SOG (Sea of Green), uvidíte palice v celé jejich kráse, a ještě zvýšíte výtěžky. Ani tady však krása Amaretto Tarmac Auto nekončí. Když palice rozevřete, odhalí se magická exploze zelených odstínů s perlovitými trichomy, které září jako čerstvě napadaný sníh.

Amaretto Tarmac Auto voní silně a pronikavě. V jejím terpenovém profilu převládají šťavnaté třešně snoubící s kyselým jablkem doplněné o květinové a chmelové tóny. Její hustě zelené palice udeří na vaše čichové ústrojí vůněmi kamforu, borovice a samozřejmě i tarmaku. I přes tak složitý terpenový profil působí celková vůně velmi vyváženě a dočkáte se příjemného citrusového dojezdu, který efektivně brání potenciální hořkosti.

Aroma Amaretto Tarmac Auto připraví vaše chuťové buňky na oslnivý požitek od prvního potažení. To jistě ocení každý konopný nadšenec, který může do detailu zkoumat veškeré nuance. Palice po nadrcení uvolní spoustu vůně. Ucítíte především jablka a třešně, což se jen umocní ve vašich ústech. Vaše chuťové pohárky se tak budou koupat v příjemném kouři, který neškrábe na plicích.

Při výdechu pocítíte mandlové tóny připomínající likér Amaretto doplněné o citrusové a zemité tóny, což celkem dá dohromady příjemný požitek. Kouř je cítit trochu po bylinkách a zanechává v puse nasládlou chuť čerstvě upečených sušenek. A stejně jako u sladkého dezertu, nebudete chtít přestat. Ať už si budete užívat tyto chutě večer nebo jako odpolední lahůdku, jedná se o skvělou volbu, která potěší veškeré vaše smysly.

S výpěstkem z feminizovaných samonakvétacích semen Amaretto Tarmac Auto se připravte na horskou dráhu pocitů…cílem tohoto mimořádného strainu je dopřát vám nezapomenutelný zážitek…zkrátka jako lístek do vašeho osobního ráje!

Účinky Amaretto Tarmac Auto v sobě snoubí harmonický mix energického rauše se zlepšením nálady. Představte si následující: první vás zaplaví vlna euforie, která zvedne vaši náladu a vznikne pocit motivace a koncentrace, jaký jste ještě nezažili. A když už si myslíte, že to nemůže být lepší, přijde pocit naprosté úlevy a relaxace, která odežene všechny chmury z celého dne.

Amaretto Tarmac Auto má vysokou hladinu THC, ale rozhodně ne tu nejvyšší, na kterou můžete narazit. I přesto je úžasné, jak silný její účinek může být. Po prvním nádechu pocítíte euforii, která vyčistí vaši mysl, což vám umožní se soustředit a vrhnout se do kreativní práce. Nicméně je rozhodně důležité mít poblíž nějaké pohodlné místo, protože vaším tělem proběhne okamžité uvolnění. Jakmile se vaše svaly vypnou, už se vám nikam nebude chtít!

S Amaretto Tarmac Auto tak máte zajištěný bohatý prožitek, který se hodí skoro do jakéhokoliv momentu a nálady. Má silný psychoaktivní účinek a dodává pocit rozjasnění a nabuzení, což se hodí pro společenské akce s přáteli. Uživatelé často zmiňují energický pocit s nahodilými záchvaty smíchu a pocity štěstí. Jak rauš pokračuje, mění se v uklidňující a relaxační. Vaše tělo bude hledat klid a hlubokou relaxaci.

Amaretto Tarmac Auto opravdu doručuje dynamický zážitek, který lze prožit v celé řadě různých životních situací. Ať už jste začátečníkem nebo zkušeným uživatelem konopí, který hledá múzu kreativity nebo si chce jen odpočinout po dlouhém dnu, je tato odrůda ideální parťákem.

Medicínští uživatelé konopí najdou obrovskou hodnotu v terapeutickém potenciálu této rostliny. Její vyvážený účinek činí Amaretto Tarmac Auto univerzální volbou pro zlepšení nálady nebo snížení intenzity vedlejších účinků nějaké léčby. Amaretto Tarmac Auto se hodí pro osoby trpící depresí nebo chronickým stresem. Je neskutečně efektivní pro kontrolu negativních emocí: pocítíte více energie a na mysli vám začnou tanout pozitivnější myšlenky, zatímco ty negativní začnou ustupovat.

Pokud pociťujete bolest nebo nepohodlí, například při křečích svalů, může vám tato odrůda pomoci ke snížení této bolesti. Pro ty, kterým se nedaří udržet pozornost nebo těm, které trápí chronická únava, může také přinést spoustu benefitů. Pomáhá se snížením nevolnosti a zlepšuje chuť u pacientů na chemoterapii.

Vedlejší účinky mohou nejvíce nastat u začínajících uživatelů konopí. Nadměrné užívání Amaretto Tarmac Auto může vést k panickým atakám a motání hlavy. To by se však dalo říct o všech odrůdách s vysokým obsahem THC. Proto je vždycky potřeba začít po malých dávkách, jen pár potažení, aby vás nevyděsil nastupující euforický účinek. Klasickými vedlejšími účinky jsou pálení očí a sucho v ústech, což lze ale snadno vyřešit kapkami do očí a vodou po ruce. Také si dávejte pozor na posílení chuti k jídlu. Nic nepřehánějte, ale určitě mějte po ruce nějakou dobrou svačinku.

Jakmile si pořídíte semínka konopí Amaretto Tarmac Auto z našeho e-shopu Seedstockers, zjistíte, jak mimořádně snadné je jejich pěstování! Všichni začátečníci, zbystřete! S životním cyklem pouhých 70 dnů budete sklízet své vlastní excelentní palice dřív, než se nadějete. Tahle odrůda je navíc dost odolná vůči škůdcům, takže stačí jen trocha péče a získáte obří sklizeň! Amaretto Tarmac Auto lze pěstovat bez problémů venku i uvnitř. Pokud pěstujete venku a žijete v teplém klimatu, budete si moci užít i veškerou pestrou paletu jejích barev.

A to není všechno! Výnosový potenciál Amaretto Tarmac Auto je nadprůměrně vysoký a můžete snadno očekávat bohatou sklizeň pryskyřicí přetékajících palic. Díky tomu, že je přirozeně odolná vůči plísním, je skvělá i na venkovní pěstování. To vám dá ještě více času věnovat se svému výpěstku. Tato odrůda je zkrátka perfektní volbou pro pěstitele všech úrovní zkušeností, a navíc je potěchou pro oko.

Amaretto Tarmac Auto má jeden z nejjedinečnějších terpenových profilů, které lze mezi samonakvétačkami najít. Je to také odrůda, která uchvátila výrobce extraktů. Díky velkým trichomům, které jsou navíc spíš pevné, než olejnaté se hodí pro vodní výrobu hašiše, BHO nebo rosinu. Amaretto Tarmac Auto je také skvělým strainem pro prosévání, protože získáte velké množství kalichů na výrobu hašiše. Tady je třeba zmínit, že výroba extraktů znamená zvyšování celkového procentuálního podílu THC a je třeba takové extrakty užívat obezřetně.

Této odrůdě dominuje silný hlavní stonek s hustým listovím. Vedlejší větve tvoří mnoho palic, což dává celkový vzhled vánočního stromku. Uzly větvení jsou celkem daleko od sebe a vedlejší větvě bývají dost silné a většinou nepotřebuj extra podporu. Amaretto Tarmac Auto je střední až velkou rostlinou v rámci standardů mezi samonakvétacími odrůdami, takže může dosáhnout výšky 100-130 cm. Venku se může vytáhnout ještě výše, což může vést k vyšší sklizni.

Díky jejímu jednoduchému a tolerantnímu charakteru je pěstování Amaretto Tarmac Auto vskutku snadnou záležitostí, což z ní činí skvělou kandidátku na váš první výpěstek. Její životní cyklus 9-10 týdnů jasně ukazuje, jak efektivní genetiku obsahuje. Daří se jí ve většině prostředí, ať už je teplé nebo vlhké a snadno se adaptuje venkovním i vnitřním podmínkám.

V případě indoor pěstování si Amaretto Tarmac Auto udržuje svůj malý vzrůst a nevytáhne se tolik ani v květenství. Vzhledem k tomu, že se jedná o skoro přesný 50/50 hybrid, je jako zrozená pro indoor pěstování i v omezeném prostoru. Nenechte se však zmást jejím malým vzrůstem, pořád na vás čeká skvělá sklizeň okolo 450 gramů na metr čtvereční.

Doporučujeme Amaretto Tarmac Auto průběžně zbavovat přebytečných listů mezi větvemi, což napomůže růstu sekundárních palic. Během vegetativní fáze je pak důležité udržovat stabilní proud vzduchu v okolí celé rostliny a vyhnout se tak stagnujícím vzduchovým kapsám, kde se obvykle daří patogenům. Nezapomeňte ani na to, že tato rostlina uvolňuje při svém růstu pronikavé aroma, tak zvažte použití uhlíkových filtrů.

Ujistěte se, že máte správná pěstební světla. Většina odborníků doporučuje 600W LED nebo HPS lampy. Hodně světla znamená zvýšení hladiny THC Amaretto Tarmac Auto. Můžete také zvážit použití bočních lamp pro zvýšení kvality nízko rostoucích palic.

Indoor pěstitelé by se měli snažit udržet vnitřní teplotu mezi 21 a 26ºC během vegetativní fáze a mezi 18 a 24ºC během květenství. Během posledních týdnů fáze květenství snižte “noční“ teplotu na 16ºC. Tím se zvýší velikost palic, množství pryskyřice a pozitivně se stimuluje tvorba terpenů. Můžete také zvážit metodu LST (Low Stress Training), tedy ohýbání větví k lepšímu rozložení osvětlených částí rostliny, čímž se dále zvýší potenciální sklizeň.

Téhle odrůdě se daří stejně v teplém středozemním klimatu jako v mírném podnebí. Na základě toho a její zvýšené odolnosti se jí daří dobře i v chladnějších oblastech, kdy dokáže vyprodukovat solidní sklizeň v těch teplejších měsících. Pokud však zrovna nemáte to štěstí žít v teplém podnebí, zvažte pořízení skleníku. Dobrým tipem je také pěstování v květináči, aby se daly rostliny snadněji přesunout v případě náhlé změny počasí. V závislosti na vašem konkrétním klimatu můžete také zkusit aplikovat různé pěstební techniky, což vám může z každé rostliny vynést až 500 gramů palic.

Venkovní pěstitelé by měli své rostliny umístit na slunné, a přitom přiměřeně větrné místo a připravit určitou ochranu před přírodními živly a škůdci. Pokud budete pěstovat Amaretto Tarmac Auto venku, je důležité ji zasadit na místo, kde má dostatek slunečního záření v průběhu celého dne. Zbavujte se přebytečných listů, ať se zvýší průtok vzduchu v okolí rostliny. To také umožní světlu dosáhnout hlouběji do struktury rostliny.

Pokud pěstujete indoor a nevadí vám zvýšená platba za elektřinu, můžete bez problémů sázet jedno semínko Amaretto Tarmac Auto za druhým během celého roku. Venku jste omezení létem a teplými teplotami zhruba od března do října, a to stále platí o teplejším klima. Takže můžete získat až 3 sklizně. V ideálním případě pěstujte od března do května, od května do července a od července do září. Pro nejlepší výsledky je zkrátka důležité zvolit teplé a slunné podmínky.

Ačkoliv je léto rozhodně tím nejlepším obdobím pro pěstování samonakvétacích odrůd, vše závisí na tom, kde žijete. V mírném klimatu nebo na atlantickém pobřeží Evropy není tolik slunečních dní a můžete provést jeden nebo maximálně dva pěstební cykly. Ideální je pak začít pěstovat 3 až 5 týdnů před letním slunovratem, kdy bývají nejdelší dny. V týdnech po letním slunovratu se zvýší produkce pryskyřice právě díky množství slunečního světla a UV záření.

Jak už jsme ale zmínili, i v mírných podmínkách můžete zvládnout až dva pěstební cykly. První začněte někdy koncem dubna nebo začátkem května, kdy už nehrozí mrazíky a sklízet budete na konci července. Pak hned vysadit další a sklízet v půlce října. Vše závisí na vašem konkrétním klimatu.

Ať už je váš pěstební styl jakýkoliv, vždy je potřeba si dávat pozor na správné hnojení. Vzhledem k tomu, že Amaretto Tarmac Auto je sativa-dominantním hybridem, může být citlivá na přehnojení. Zkrátka všeho moc škodí. Snáze se vždy vyřeší nedostatečné hnojení než přehnojení. Přehnojení pak může zcela zastavit vývoj rostliny.

Rostliny zalévejte pouze v momentě, kdy je půda na dotek suchá, abyste neutopili kořeny. Vždy je také důležité mít řádně provzdušněný substrát a používat spíše menší objemy vody v kratších intervalech, než abyste kořeny náhle zatopili. To platí hlavně o začátku pěstování, kdy jsou kořeny mladé a citlivější na přelití a přehnojení, které by je mohlo spálit.

Dobré pěstební médium se skládá ze tří čtvrtin půdy a z jedné čtvrtiny kokosových vláken či perlitu. Perlit a kokosová vlákna zajišťují větší množství vzduchu a kyslíku v nejbližším okolí kořenů a pomáhají rychlému vývoji kořenové soustavy.

amaretto-tarmac-auto-flower

Ačkoliv je tato odrůda od Seedstockers mimořádně snadná na pěstování, získáte vždycky lepší výsledky, když budete následovat tyto pěstební rady:

- Amaretto Tarmac Auto používá vnitřní genetické hodiny pro přechod do fáze květenství. Tudíž je důležité zachytit správně začátek, aby se rostlina vyvíjela rychle. Zvolte dobrou klíčící metodu jako je metoda s vlhkým papírovým ubrouskem, což zajistí úspěch klíčení a skvělý start pro rychlý vývoj rostliny.

- Pěstujte Amaretto Tarmac Auto už od začátku ve finálním květináči a nepřesazujte ji. Jasnou výhodou je velkoobjemový květináč (alespoň 25 litrů). Ten zajistí, že bude mít rostlina dostatek místa pro vývoj kořenové soustavy a vyhne se stresu z přesazení. Dobrou radou je také využití látkových květináčů, které umožňují lepší průtok vzduchu.

- 24hodinové osvětlení pomůže zrychlenému počátečnímu růstu. Mějte však na paměti, že po pár dnech si potřebuje rostlina i trochu odpočinout. Ideálním poměrem fotoperiody je 20/4 nebo 18/6. Výhodou je, že u samonakvétacích odrůd nehrozí, že by vám pouliční lampy nebo jakékoli jiné umělé osvětlení zkazilo výpěstek.

- U této odrůdu můžete použít i základní Low Stress Training (LST), protože má celkem široké mezery mezi uzly větvení. LST umožní lepší průchod vzduchu a lepší světelné pokrytí celé rostliny, což má za následek zvýšenou sklizeň.

- Pokud se obáváte použití LST, můžete zkusit Sea of Green (SOG), což je populární technika pro pěstování samonakvétacích odrůd, protože vede k monstrózním sklizním. Při této metodě nepěstujete jednu velkou rostlinu, ale naopak několik menších, což umožní efektivnější využítí pěstební prostor a také zvýšit potenciál sklizně na metr čtvereční.

- 2 týdny před sklizní zalévejte rostliny jen čistou vodou, zlepšíte tím chuť palic. Toto promytí rostliny pomáhá eliminovat veškeré zbytky hnojiv nahromaděných v pěstebním médiu. Rostlina tak opravdu využije veškeré dostupné živiny a zvýší se tím velikost palic, jejich váha i množství pryskyřice, terpenů a flavonoidů.

- Na závěr je důležité správně poznat čas sklizně. Používejte lupu a pravidelně kontrolujte palice ve finálních týdnech fáze květenství. Jakmile je mezi 50 a 70% trichomů oranžových, jsou palice zralé ke sklizni. Nečekejte příliš dlouho, protože může poté snáze dojít k hnilobě palic. Pokud naopak sklidíte příliš brzy, riskujete nepříjemný rauš.

U některých odrůd je hned jasné, že jsou předurčeny tomu stát se legendami a Amaretto Tarmac Auto je toho perfektním důkazem. Díky jejím lahodným chutím, vysoké odolnosti, velké potenciální sklizni a komplexním účinkům vedoucím od kreativity k relaxaci nemáme pochyb, že si tuhle odrůdu oblíbí řada konopných nadšenců. Tuhle samonakvétačku zkrátka musíte zkusit!

Díky pečlivému vývoji a přísné stabilizaci se povedlo šlechtitelskému týmu Seedstockers vytvořit odrůdu snoubící úžasné vlastnosti a za rozumnou cenu. Můžeme se pochlubit excelentním zákaznickým servisem a silným jménem na konopném trhu, proto nám můžete věřit, že je Amaretto Tarmac Auto vysoce kvalitní odrůdou, jejíž nákup se rozhodně vyplatí.

Nepropásněte šanci vypěstovat si tohle umělecké dílo a obohatit svoje zásoby o konopí prvotřídní kvality. Připravte se na to, že budete v úžasu v každém kroku pěstování a budou se vám sbíhat sliny, jakmile poprvé provoní váš pěstební prostor. Sklízet budete už za 70 dní od vyklíčení! Začnete cestu za kvalitním výpěstkem se Seedstockers semínky a dočkáte se ho v rekordním čase!

Seedstockers Czech Reviews with ekomi.cz