Amaretto Tarmac© Feminizovaná

Amaretto Sour X Apollo Black Cherry

Choose your item
Pack
  • 1Seeds
  • 3Seeds
  • 5Seeds
  • 25Seeds

Units

-
+
S DPH

Pěstební typ: Indoor/Outdoor
Dominantní: Sativa
Výtěžek: Obrovský
THC: Vysoká (23 - 26%)
Příchuť: Ovocná
Efekt: Aktivní
Doba květu: 9 týdny
Zkušenosti: Středně pokročilý

Platit můžete kartou Visa/Mastercard, bankovním převodem nebo v hotovosti.

Doprava zdarma při objednávce nad 250 €

U všech produktů Seedstockers je zaručena vysoká kvalita.

Free seeds over 50,00 €

Diskrétní zásilka

Amaretto Tarmac© Feminizovaná seeds

Jste připraveni poznat jedinečnou chuť v už tak pestré paletě chutí, které konopí nabízí? Amaretto Tarmac Fem je odrůda navržená tak, aby překvapila dosud nevídanou aromatickou směsí i ty největší znalce konopí.

Amaretto Tarmac Fem od Seedstockers je opravdová podívaná; výtvor, ve kterém se nám podařilo spojit výjimečný genetický základ s novými příchutěmi, po kterých baží konopní fanoušci z celého světa.

Tato odrůda s převahou sativy, která vznikla z křížení odrůd Amaretto Sour a Apollo Black Cherry, slibuje povznášející účinek, který je jak psychoaktivní, tak stimulační a probouzí kreativitu. V této odrůdě se snoubí vůně horkého asfaltu a hořké nuance připomínající italský likér Amaretto spolu s tóny třešní, borůvek a kola ořechů. Jedná se o nezapomenutelný chuťový zážitek, který byl vytvořen pro uspokojení zkušených uživatelů.

Amaretto Tarmac Fem má relativně krátkou dobu květenství (8 týdnů) a je vynikající odrůdou pro začínající i zkušené pěstitele. Čtěte dále a objevte podrobnosti o všech skrytých tajemstvích tohoto jedinečného klenotu, který je předurčen stát se legendou.

amaretto-tarmac-fem-flower

Genetická linie Amaretto Tarmac Fem je fascinujícím spojením dvou proslulých konopných odrůd: Amaretto Sour x Apollo Black Cherry.

Začněme lahodným Amaretto Sour, což je americký hybrid, který přináší opravdu vyvážené účinky. Je známý svou energizující povahou a tím, že na začátku povzbuzuje kreativitu a na konci neuvěřitelně příjemně uvolňuje. Jeho sladký aromatický profil s lehce kyselými tóny připomíná likér Amaretto, odkud pochází i jeho název. Proto je právě tento mateřský strain zodpovědný za obdaření Amaretto Tarmac Fem amarettovými nuancemi v jeho terpenovém profilu, které tolik připomínají tento proslulý italský nápoj.

Náš tým šlechtitelů chtěl vytvořit zcela nový a překvapivý chuťový profil, takže aby se tato odrůda mohla vyrovnat Amaretto Sour, museli najít druhé rodiče, který by se k ní dokonale hodil. Proto naši odborníci na chuť neváhali a vybrali jeden z nejzvláštnějších klenotů z našeho katalogu: Apollo Black Cherry Fem, semeno, které nabízí neobvyklou příchuť černé třešně, jíž zkrátka nelze odolat. Apollo Black Cherry Fem poskytuje extrémně vysoké hladiny THC a velmi bohaté sklizně. Kromě toho, že byla tato odrůda vybrána pro svou chuť, jsou to také tyto další vlastnosti, které z ní učinily oblíbenou odrůdu mnoha pěstitelů.

Výsledkem spojení těchto zajímavých odrůd je pak Amaretto Tarmac Fem. Jedná se o snadno pěstovatelnou rostlinu s vysokými výnosy, která vyniká svou chutí a neuvěřitelně silnou a vyváženou psychoaktivitou.

Morfologická struktura feminizovaných rostlin konopí Amaretto Tarmac je skutečným darem, který usnadňuje pěstování jak nováčkům, tak i odborníkům. Morfologie tohoto hybridu je podobná morfologii jeho mateřské odrůdy Apollo Black Cherry Fem. A stejně jako její matka vykazuje ke konci květenství výrazné fialové zbarvení listů, které dodává této rostlině mimořádně zajímavý vzhled.

Tuto krásnou vlastnost umocňuje skutečnost, že semena Amaretto Tarmac Fem mohou produkovat dva různé typy fenotypů: jednu s více nazelenalými tóny a druhou s úžasnými fialovými odstíny. Kombinace obou vytvoří v každé zahradě skutečnou vizuální podívanou.

Další velmi ceněnou vlastností je její malý vzrůst. Vzhledem k tomu, že se příliš neroztahuje, je ideální pro pěstování v interiéru. Tato rostlina roste kompaktně a kontrolovaně, takže je ideální volbou pro omezené prostory nebo pro pěstitele, kteří hledají rostliny, s nimiž se snadno manipuluje.

Květy Amaretto Tarmac Fem jsou kompaktní a husté a jsou pokryté silnou vrstvou lesklé a aromatické pryskyřice. Při pohledu na ně se vám budou sbíhat sliny. Její boční větvení je bohaté a robustní - struktura připravená udržet větve plné palic, které jsou tak husté, že je těžké je odlišit od palic na hlavním stonku. Celkově jde o skutečné zázračnou odrůdu, která slibuje velkorysé výnosy vysoké kvality na velmi malém prostoru.

Nejlepší analýza vůní vychází z vyškolených čichových receptorů našeho týmu šlechtitelů. Rádi bychom však také přesně věděli, jaké molekuly jsou zodpovědné za vůni a chuť našich výtvorů (a v jakém poměru se objevují).

Proto jsme byli příjemně překvapeni, když jsme v naší laboratoři analyzovali terpenový profil Amaretto Tarmac Fem, protože výsledky byly stejně zvláštní a jedinečné jako její chuť. .

Terpenový profil Amaretto Tarmac Fem je symfonií aromatických tónů, které přispívají nejen k její lahodné vůni, ale také k jejím účinkům, a to díky takzvanému "doprovodnému efektu"..

Terpeny jsou organické sloučeniny obsažené v konopí. Kromě toho, že nabízejí širokou škálu vůní a chutí, přispívají k regulaci účinků THC a dalších kanabinoidů. Dnes víme, že jsou zodpovědné za sativní či indické účinky, které marihuana vyvolává.

Výsledky naší laboratorní analýzy ukázaly, že Amaretto Tarmac Fem vykazuje komplexní profil, ve kterém vynikají následující terpeny (od nejvyššího po nejnižší množství):

Limonen: Jedná se o nejhojněji zastoupený terpen v Amaretto Tarmac Fem. Tato sloučenina dodává svěží a citrusové aroma a je známá svými povzbuzujícími účinky. Podporuje také soustředění a zlepšuje náladu.Limonen: Jedná se o nejhojněji zastoupený terpen v Amaretto Tarmac Fem. Tato sloučenina dodává svěží a citrusové aroma a je známá svými povzbuzujícími účinky. Podporuje také soustředění a zlepšuje náladu.

Pinen: Jedná se o druhý nejhojněji zastoupený terpen v této konopné odrůdě. Poskytuje aroma připomínající borovici a je známý pro své protizánětlivé a odhleňovací vlastnosti.

Karyofylen: Dodává kořeněné a dřevité aroma. Jedná se o jediný terpen z konopí, který se chová podobně jako kanabinoidy, protože interaguje s receptory CB2 v endokanabinoidním systému. Je známý pro své protizánětlivé a analgetické vlastnosti.

Myrcen: Jedná se o jeden z nejběžnějších terpenů obsažených v konopí, který je známý svou bylinnou a zemitou vůní. Jeho relaxační a sedativní účinky zesilují účinky THC.

Ještě zajímavější je, že jsme nalezli také slušná množství dalších sekundárních terpenů. I přestože jsou přítomny v menší míře, také přispívají k vůni a chuti Amaretto Tarmac Fem. Například terpen kamfen, který je obecně méně častý než výše zmíněné terpeny. Tento terpen se vyznačuje štiplavým aroma, které je podobné kafru. Může mít výrazný vliv na celkové aroma Amaretto Tarmac Fem a dodává jejímu aroma zajímavý rozměr.
Přítomnost kamfenu v Amaretto Tarmac Fem je jen dalším příkladem toho, jak důležitou roli v jedinečnosti konopných vůní mohou hrát sekundární terpeny.
To platí i pro nerodiol: ačkoli jeho přítomnost není dominantní, je rozhodujícím faktorem jedinečnosti a přitažlivosti odrůdy Amaretto Tarmac Fem, protože dodává dřevité a květinové nuance s jemnými tóny citrusových plodů a jablek.

Amaretto Tarmac Fem nabízí skoro až návykovou vůni která kombinuje několik prvků a vytváří jedinečný čichový zážitek. Z čerstvých palic se uvolňuje ostrá vůně, která je sladká a svěží, s lehkými tóny benzínu, které zesilují zejména v posledních týdnech květenství.

Naproti tomu vysušené a uzrálé palice Amaretto Tarmac Fem nabízí hlubší aroma pronikavějšího charakteru. Jedná se o profil vůní, které naprosto vynikají a převládají v něm šťavnaté třesně, které omámí vaše smysly. K tomu tu máte tóny kamforu, borovice a zeminy, které krásně kontrastují.

Tyto prvky se harmonicky snoubí s pozadím, které připomíná vůni horkého asfaltu, což dodává organoleptickému zážitku z této marihuanové odrůdy jedinečný a nezapomenutelný rozměr.

Tato kombinace je nejen velmi příjemná pro nejnáročnější uživatele, ale je také zajímavá a komplexní a vybízí k dalšímu zkoumání. Každé vdechnutí odhalí nový aspekt, od ovocných tónů po hluboké zemité doteky, což vede k smyslovému zážitku stejně bohatému jako překvapivě vyváženému.

Vychutnat si hutné palice Amaretto Tarmac Fem znamená vydat se na proměnlivou a komplexní cestu chutí. V první fázi vdechnutí se horká asfaltová chuť prolíná s hořkým a zemitým pozadím připomínajícím likér Amaretto... vstupujete tak na neprobádané území. Kouzlo tohoto strainu však spočívá v tom, že se mu podařilo tuto zemitou důraznost zjemnit sladkou vrstvou třešní, borůvek a kolových ořechů.

Po tomto prvním vjemu ožívají tóny lesních plodů a kyselého jablka, které se krásně rozvíjejí na patře. Při výdechu se celkový zážitek promění a znovu překvapí chuťové pohárky, které odhalí mandlovou a kolovníkovou chuť doplněnou citronovými a zemitými tóny.br>
A to je poslední krok v poznávání, který dotváří jemnou symfonii chutí, jež vám v ústech vydrží dost dlouho. Amaretto Tarmac Fem není jen další konopná odrůda... 
Znalci ji popisují jako kulinářský zážitek pro chuťové buňky a láká další konopné nadšence, kteří hledají skutečně jedinečné chutě.

Psychoaktivní zážitek, který feminizovaná odrůda konopí Amaretto Tarmac přináší, je jedním z důvodů, proč si jej mnoho uživatelů vybírá pro své pěstování. Jedná se o silný účinek, který je zároveň vyvážený (je z 80 % dominantní sativou a vykazuje množství THC, které zdaleka není zanedbatelné a dosahuje až 20 %). Amaretto Tarmac Fem probouzí silnou energii, kterou mnozí popisují jako explozi motivace, kreativity a euforie, jež povznáší ducha.

Představte si vlnu, která vás uvede do stavu soustředění; vichřici, která aktivuje nápady a myšlenky, jež plynou s úžasnou jasností.

Povznášející psychoaktivita, která se objevuje na začátku, postupně ustupuje příjemnému pocitu uvolnění, který prostupuje celým tělem. Jedná se o velmi příjemné brnění, které začíná plynule, jako jemný příliv, který omývá každý sval vašeho těla a odnáší s sebou nahromaděné napětí.

Právě v tomto okamžiku pochopíte genialitu tohoto hybridu. Jeho počáteční účinek sativy ustupuje intimnějšímu klidu jako u indik; hřejivé opojení, které vede ke stavu klidu a odpočinku. Cesta pocitů, která začíná explozí kreativní energie a končí klidným přistáním.

Díky tomuto mnohostrannému a dynamickému zážitku je Amaretto Tarmac Fem univerzální volbou, která je vhodná pro širokou škálu situací a osobních preferencí. Ať už chcete povzbudit kreativní mysl, nebo najít oázu klidu v každodenním shonu, tento strain je ideálním společníkem téměř pro každou situaci.

Feminizovaná semena konopí Amaretto Tarmac jsou díky svému harmonicky vyváženému složení prezentována jako terapeutické řešení pro pomoc při různých onemocněních.

Kromě všech jejích předností pro rekreační užívání se jedná o odrůdu konopí, která může být také zdrojem energie, která pomáhá rozjasnit mysl, posiluje pocity optimismu a působí proti negativnímu zacyklenému myšlení.
Proto může být, při správném užívání, užitečným nástrojem pro zmírnění některých příznaků deprese. A může také pomoci snížit chronický stres tím, že poskytne klidné útočiště uprostřed emočního zmatku.
Kromě příznivého vlivu na snížení hladiny stresu může Amaretto Tarmac Fem působit také jako mírný, ale účinný svalový relaxant, který snižuje napětí a navozuje v těle stav hluboké relaxace. Tento účinek je obzvláště užitečný pro ty, kteří trpí chronickými bolestmi svalů, protože jim může poskytnout trvalou a účinnou úlevu.

Ve zkratce, Amaretto Tarmac Fem vyniká schopností vyvážit stimulaci mozku s fyzickou relaxací. Díky této vlastnosti je tento strain všestrannou a cennou volbou pro různé terapeutické využití.

Pěstování Amaretto Tarmac Fem je velmi uspokojivé tím, že výsledkem je jedinečně vonící rostlina s nepopiratelnou krásou, kterou tato květina propůjčí vaší zahradě, skleníku či stanu.
Tento konopný hybrid je ideální pro ty, kteří hledají snadno ovladatelné rostliny, z nichž se nestane nezkrotné monstrum. Proto je ideální volbou pro indoor pěstitele.
Genialita této odrůdy spočívá v tom, že spojuje to nejlepší ze dvou světů. Na jedné straně její poměrně uzavřená struktura typická pro indiku znamená, že je univerzální volbou pro jakýkoli prostor. Na straně druhé je její účinek skutečným darem pro milovníky sativy.
Amaretto Tarmac Fem má také poměrně krátkou dobu květenství, pouhých 8 týdnů, což zaručuje rychlé a efektivní dozrání sklizně.

Jedná se o odrůdu, která je vhodná pro všechny typy pěstitelů a díky vysoké kvalitě jejích sklizní přináší mimořádně uspokojivé pěstitelské zážitky.

Amaretto Tarmac Fem je v oblasti indoor pěstování vycházející hvězdou, protože její sklizně jsou snem pro pěstitele s omezeným prostorem. Nenechte se však zmást jejím středním vzrůstem... Tento šampion dokáže vyprodukovat 450 až 500 gramů na metr čtvereční.
Za svou velkou výnosnost vděčí skutečnosti, že vytváří více kvetoucích výhonů, které jsou rozmístěny po celé její struktuře. Toto větvení však není všechno u sebe, ale je dost oddělené, takže je mezi větvemi dostatek prostoru, díky čemuž je tento strain odolnější vůči vlhkosti a plísním.
To však neznamená, že nemusíte dávat pozor na výskyt horkých vzduchových kapes. Klíčem k úspěchu je zabránit hromadění vlhkosti, která by mohla přivolat nežádoucí patogeny. Při pěstování v interiéru se vždy doporučuje dobrá cirkulace vzduchu a také použití technik tréninku, které otevřou strukturu rostliny, a umožní tak světlu proniknout do každého centimetru rostliny.

Z hlediska produktivity se doporučuje používat techniku “Lollipopping“. Ta spočívá v odstřižení větví a výhonů ve spodní části rostliny. Odstraněním těchto oblastí, které nepřinášejí významný výnos (protože k nim světlo téměř nedosáhne), může rostlina soustředit veškerou svou energii na větve ve střední a horní části, čímž se zvýší produkce palic a pryskyřice.
Co se týče hnojení, Amaretto Tarmac Fem není nijak zvlášť chamtivá odrůda. Stačí jí střední dávky a bude mít víc než dost na to, aby vytvořila dobrou úrodu aromatických palic.
Zásadní je však kvalita živin. Feminizovaná semena Amaretto Tarmac doporučujeme pěstovat s organickými hnojivy - byl by skutečný hřích zkazit vynikající chuť této odrůdy chemickými přípravky.
Co se týče osvětlení, LED diody jsou nejen energeticky úspornou volbou, ale stanou se také vaším nejlepším spojencem v misi za zachování vzácného terpenového profilu Amaretto Tarmac Fem. Světla LED mají pečlivě kalibrované spektrum a nevyzařují tolik tepla. To zase chrání tyto těkavé terpeny a zajišťuje, že zůstanou v palicích ve velkém množství a nakonec vytvoří skutečnou pastvu pro smysly!

Při venkovním pěstování se Amaretto Tarmac Fem stane dokonalým spojencem pro milovníky sativy, kteří žijí v oblastech s krátkým létem. Na rozdíl od jiných sativně orientovaných odrůd má tato kráska dobu květenství pouhých 8 týdnů, takže je připravena ke sklizni koncem září. Vyhnete se tak podzimním dešťům, které mohou snadno zničit celou úrodu sativ, jež obvykle plně dozrávají až koncem října.

Je třeba mít na paměti, že husté palice Amaretto Tarmac Fem mohou být cílem plísní a hub. Proto je vhodné mít krycí systém, například plachtu, kterou lze sejmout a opět nasadit, takže funguje jako střecha. Tím lze zabránit promáčení rostlin letními dešti v době květenství, zejména v jeho posledních týdnech.

Tato odrůda je vhodnou volbou jak pro severská podnebí, tak pro Středomoří. Při troše péče může vyprodukovat až 800 gramů na rostlinu. Stejně jako u indoor pěstování se i venku doporučuje technika “Lollipopping“, zejména u těch větví, které se mohou ke konci květenství naklánět dolů. Tuto konopnou královnu je nutné umístit na slunné místo, aby se mohla plně rozvinout a odměnit vás objemnou úrodou s prvotřídní chutí.

I na trhu tak dynamickém jako je ten s konopím existují určité genetiky, které tu zůstanou. To bude jistě případ Amaretto Tarmac Fem, odrůdy, která se již teď stává novou konopnou ikonou.
Díky aromatickému profilu, který je stejně lahodný jako překvapivý, skvělému výnosovému potenciálu a účinku, který spojuje to nejlepší z obou světů, si tato odrůda již získala respekt i těch nejzkušenějších pěstitelů.

Na tuto odrůdu bychom snad ani nemohli být pyšnější, protože se zrodila z přísného a pečlivého šlechtitelského procesu... Jedná se o vysoce kvalitní semena za parádní cenu, která jasně potvrzují naše poslání: poskytovat přístup k nejvyhledávanějším odrůdám z celé planety.
A je to... Amaretto Tarmac Fem máte na dosah ruky jediným kliknutím a je k dispozici v několika různých baleních po 1, 3, 5 a až 25 semenech. Na co ještě čekáte? Pořiďte si tuto krásku ještě dnes!

amareto-trmac-fem-buds

Seedstockers Czech Reviews with ekomi.cz