Moby Dick Fem

White Widow x Haze

Indoor/Outdoor

Hybrid

XXL

Velmi Vysoká

Sladká

Happy Chill

Format
rating Read the review

Payment methods Visa, Mastercard, Bank Transfer or Cash

Add to wishlist

You must be logged

Bohužel EE.UU. aun no realizamos envios

Semínka zdarma při nákupu nad 59,00 €

Diskrétní zásilka

O naší Moby Dick Fem

Recenze odrůdy Moby Dick

Feminizovaná odrůda Moby Dick od Seedstockers nabízí genetiku, kterou si  žádný pěstitel nebude chtít nechat ujít. Představuje desetiletí tvrdé práce a jedná se o výběr genetik ze všech koutů naší modrozelené planety, aby se vytvořila oslnivá domestikovaná sativa. Ve zkratce se jedná o rychle kvetoucí odrůdu s příjemně vysokými výnosy. Moby Dick je prostě radost pěštovat.

 

Genetika odrůdy Moby Dick

Seedstockers Moby Dick je jedním z  nejnovějších členů genetické linie White Widow. Na konci 80. a na počátku 90. let byla White Widow zdrojem hromady rozruchu v tomto odvětví. Každý ji chtěl dostat do ruky. Od té doby vyhrála pohár za pohárem a to díky svým odzbrojujícím palicím a pro své silné a dlouhotrvající účinky.   Křížením White Widow s  blíže nespecifikovanou odrůdou Haze (pravděpodobně originální Haze získaný od Haze Brothers) jsme vytvořili mysl-ohýbající a super psychedelickou, feminizovanou, sativní genetiku s kratší dobou květu - díky čemuž  je Moby Dick vhodný pro indoor i outdoor pěstování.

 

Pěstební charakteristiky

Díky půl století specializovaného šlechtění s nejelitnější genetikou z celého světa mají feminizovaná semínka Moby Dick některé z nejžádanějších vlastností pro pěstitele.   Během fáze růstu je Moby Dick připravený k  trénování a tvarování. Očekávejte robustní rozvětvené struktury, které udrží  obrovské množství váhy; to znamená,  že ani gigantická a těžká sklizeň palic nemusí znamenat nutnost konstrukce podpůrných struktur.   Díky technikám selektivního šlechtění lze Moby Dick sklízet již  9 týdnů po prvních známkách kvetení při pěstování indoor a od poloviny do konce října na severní polokouli při outdoor pěstování. Moby Dick tak nabízí fenomenálně krátkou dobu květu pro sativa genetiku. Samozřejmě se nemusít bát dopřát svým rostlinkám o týden i dva navíc, abyste z  její cenami ověnčené genetiky takříkajíc vytřískali co nejvíc.

 

Kanabinoidní a terpenový prof

Feminizovaná semínka Moby Dick vyprodukují neuvěřitelně silné a potentní palice. Množství trichomů dodává zasněžený vzhled, zatímco uvnitř se tvoří množství lahodných kanabinoidů a terpenů. Hladina THC může dosáhnout až  26% a v některých případech bylo přítomno i stopové množství THCV - to může částečně vysvětlovat, proč jsou zkušenosti s účinky tak psychedelické a silné.   Očekávejte smyslné vanilkové a sladké citrusové příchutě. Spousta genetik má intenzivní vůně, přičemž některé bývají celkem ostré, nikoliv však Moby Dick. Ten nabízí jemný sladkých nádech, který mnoho spotřebitelů označilo jako osvěžující. Někteří uživatelé popsali Moby Dick jako citron mísený s eukalyptem.

 

 

Účinky feminizované odrůdy Moby Dick

Moby Dick je mimořádně silnou odrůdou. Můžete očekávat rychlý a stimulující rauš. I přes svou sílu však nepatří k  odrůdám, které vás připoutají ke gauči. Mnoho uživatelů popisuje stav vysoké produktivity celkové chuti k pohybu. Genetika předků Moby Dick navíc zajistí dlouhotrvající účinek. Zde máte odrůdu, která zajistí účinek a mnoho hodin