Mandarin Panties© Feminizovaná

Mandarin Cookies y Pink Panties ((Florida OG x (Florida OG x Birmania))

Choose your pack
Pack
  • 1Seeds
  • 5Seeds
  • 25Seeds
  • 3+3Seeds

Units

-
+
S DPH

Pěstební typ: Indoor/Outdoor
Dominantní: Indica
Výtěžek: Big
THC: Vysoká (23 - 26%)
Příchuť: Bylinná Citrus
Efekt: Happy Chill
Doba květu: 8-9 týdny
Zkušenosti: Středně pokročilý

Platit můžete kartou Visa/Mastercard, bankovním převodem nebo v hotovosti.

Doprava zdarma při objednávce nad 250 €

U všech produktů Seedstockers je zaručena vysoká kvalita.

Free seeds over 50,00 €

Diskrétní zásilka

Mandarin Panties© Feminizovaná seeds

Feminizovaná semínka konopí odrůdy Mandarin Panties jsou výsledkem spojení dvou cenami ověnčených odrůd. Snoubí v sobě rychlost růstu Girl Scout Cookies, který je ještě umocněn přítomností genetiky Pink Panties, což se nejvíce projevuje ve velikosti sklizně, lahodné citrusové chuti a uvolňujícím účinku.

Spojení těchto dvou odrůd vyústilo ve vytvoření vysoce kvalitních semen, které vyrostou v dynamické a snadno pěstovatelné rostliny, jež se přizpůsobí všemožným pěstebním metodám. Mandarin Panties tvoří kompaktní rostliny ve tvaru borovice s velkým hlavním stonkem a spoustou vedlejších květů okolo, které jsou pryskyřicí obalené a mimořádně bohaté na THC.

V indooru pokvete mezi 65 a 73 dny. Doporučujeme zkrátit vegetativní fázi, čímž dojde k vytvoření keřovité struktury s lepším poměrem pryskyřičnatých paliček.
Kupte si semínka Mandarin Panties ještě dnes!

Průvodce pěstováním

Indoor

Při pěstování uvnitř tvoří Mandarin Panties Fem většinou kompaktní rostliny. Nicméně se může utrhnout ze řetězu a zabrat spoustu místa během krátké doby, a proto se nebojte ji trochu prostříhat. Její sativní předci zajišťují citrusové aroma a také rapidní růst při začátku fáze květu. Nejlepší čas na zastřihnutí nastane ve chvíli, kdy rostlinka dosáhne výšky okolo 25 cm a tím se vytvoří kompaktní a robustní základ ještě, než začne kvést. Okolo hlavní centrální palice se vytvoří spousta větví s květy směřujícími směrem k světlu.

V závislosti na fenotypu je možné sklízet vaše rostlinky již po 65 dnech od přepnutí fotoperiody na 12 hodin, zejména pokud hledáte spíše uklidňující účinek. Genetika Pink Panties je na účincích Mandarin Panties skutečně patrná: získáte mnohostranný zážitek, který stejně dobře aktivuje tělo jako pomáhá celkové relaxaci a k tomu odstraňuje různé druhy bolesti. Užijete si příjemnou chuť citrusové trávy a hustý kouř produkovaný obrovským množstvím pryskyřice. To vám zaručeně zvedne náladu a odbourá stres z celého dne. Vy si tak budete moci soustředit pouze na daný moment spojení s touto krásnou rostlinou.

Outdoor

Venkovní pěstitelé budou odměněni rostlinou, která je mimořádně odolná vůči houbám a plísním, a to přitom tvoří pevné a husté palice. Pro pěstitele z vlhčích podnebí však doporučujeme přídavek křemeliny a Trichodermy. Rozhodně se to vyplatí!
Mandarin Panties má dlouhý pěstební cyklus, takže vás může obdarovat vskutku objemnou sklizní a intenzivní vůní. Pokud však potřebujete pěstovat s určitou diskrétností, nemusíte se bát ji trochu prostříhat.

Její větve jsou většinou kratší, za to však silné a pevné, čímž se tvoří perfektní základna pro masivní pyramidové palice.
Při pěstování venku doporučujeme nechat Mandarin Panties Fem do pozdního září nebo začátku října (severní polokoule), respektive pozdního března či začátku dubna (jižní polokoule). Rostlinka tak dostane spoustu času na vytvoření perfektního terpenového a kanabinoidního profilu.

Také Zajímavé

Seedstockers Czech Reviews with ekomi.cz